Novinky v cyklistice

   

Další novinky

           
           

23.05.2022

     
           
           

Zajímá Vás více informací? Zkuste se podívat do archivu všech novinek.

Všechny novinky >>

 

Doporučené

 

SoutěžeGalerie

Přestože UCI definitivně odsunulo maraton do přihrádky "Cycling for all", náš zájem o výkonnostní podobu XCM přetrvává, máme tu disciplínu prostě rádi 😍. Takže nám není lhostejné, jak zítra dopadne ŠKODA AUTO Mistrovství ČR na Dolní Moravě. Kdo to bude, přátelé🤔? Kristus, Stoša, Adlik, Ráfek nebo hvězdný Jaro, který sice avizuje poslední sezonu, ale věřte nám, z kola hned tak nesleze a motor má úžasnej...😊 No a co holky? Podaří se mladičké Adéle Holubové mistrovský "double"? Napište nám vaše tipy a názory, kdo zítra získá titul Mistra ČR v maratonu 🤗
Dnešní silniční závod ŠKODA CUPu v Kyjovském Slovácku byl předčasně ukončen kvůli vážné dopravní nehodě na trati.
Omlazený juniorský národní tým čeká domácí závod v @mtb_nmnm 🇨🇿

Česká republika se chystá na bikový svátek v Novém Městě na Moravě. Po brazilském Petropolis a německém Albstadtu zavítá vrcholný podnik olympijského cross country horských kol na tradiční pohárové místo ve Vysočina Aréně, která patří mezi závodníky i diváky mezi vůbec nejoblíbenější v seriálu Světového poháru.
 
Na podnik, jehož pořadatelé opakovaně obdrželi od Mezinárodní cyklistické unie prestižní ocenění „Závod roku“ se chystá, mimo českých hvězd v elitních kategoriích v čele s Ondřejem Cinkem a Jitkou Čábelickou i kompletní špička kategorie U23 a také juniorská reprezentace.

Přijměte naše pozvání a přijeďte do Nového Města na Moravě podpořit nejenom naše olympijské reprezentanty, ale i závodníky nastupující generace v kategoriích juniorů a U23!

#czechcycling #jedemzavsechny 📸 @michalcervenyphoto @uci_mountainbike

Generální partner

Partner
Dotační programy


Hlavní partner elektromobility
Za podpory