ČSC http://www.ceskysvazcyklistiky.cz ČSC cs Tue, 23 Apr 2019 12:20:50 GMT W7 info@webdesign7.cz http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/images/logo.jpg ČSC http://www.ceskysvazcyklistiky.cz Jan Bárta celkově vyhrál Tour du Loir et Cher http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/clanek/6713_ Jan Bárta se stal celkovým vítězem francouzského závodu Tour du Loir et Cher UCI 2.2, když s celým týmem strategicky velmi dobře zvládli i poslední etapu. c6713 Kaňkovský třetí v etapě na Tour du Loir et Cher http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/clanek/6712_ Elkov Author má za sebou předposlední etapu Tour du Loir et Cher a v ní opět skvěle zvládnul týmovou taktiku a ustál tlak soupeřů. Z etapy navíc vytěžil Alois Kaňkovský 3. místo a Jan Bárta dál drží žlutý dres vedoucího závodníka. c6712 Bárta vede závod Tour de Loir et Cher http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/clanek/6711_ Jan Bárta se dnes po skvělé práci celého týmu v závodě Tour de Loir et Cher oblékl do žlutého dresu vedoucího závodníka a připsal si 2. místo v etapě. c6711 Trialová sezona začíná http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/clanek/6710_ Úvodní soutěží Českého poháru ve Veselí nad Moravou startuje týden po Velikonocích domácí cyklotrialová sezona. c6710 První start silniční juniorské reprezentace http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/clanek/6709_ 44. ročník etapového závodu Internationale Cottbuser Junioren-Etappenfahrt (UCI 2.1) absolvoval v minulém týdnu český juniorský výběr. Pro národní tým to byl první start v reprezentačních dresech letošní sezóny. Tým ve složení Adam Křenek, Filip Řeha, Maxim Müller, Tomáš Ježek, Martin Voltr a Lukáš Runt absolvoval dvě etapy, kritérium a individuální časovku. c6709 Druhé kolo TOMKET MTB poháru vyhrál Kulhavý http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/clanek/6708_ Ani celodenní déšť a teplota nepřesahující pouhé 3 stupně nad nulou nebyly překážkou pro stovky bikerů ze všech částí republiky. Ti se postavili na start druhého kola TOMKET Pražského MTB poháru na Zličíně a bojovali o další důležité pohárové body. Dešťová voda zličínské trati neuškodila, všechny pasáže hravé a perfektně připravené trati byly sjízdné bez omezení. c6708 Czeczinkarová dojela druhá na Slovenském poháru http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/clanek/6707_ Druhé místo vybojovala v Turčianských Teplicích na Slovenském bikovém pohár Jana Czeczinkarová (Mitas Mercedes-Benz Trek). Ještě úspěšnější byl junior David Šulc (Ivar CS - Author), který ve své kategorii nenašel přemožitele. Druhá dojela i juniorka Zuzana Kadlecová, osmý skončil Tomáš Paprstka (Expres CZ Tufo Kolín). c6707 Prodej užitkového vozu http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/clanek/6706_ ČSC nabízí k prodeji užitkový vůz značky Renault Master rok výroby 2010, stav KM 260 700. Vaše nabídky prosím zasílejte na info@ceskysvazcyklistiky.cz do 30.4.2019 Auto je možné k vidění v sekretariátu ČSC v Motole. c6706 9. ročník Táborských okruhů startuje již ve středu http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/clanek/6705_ Dovolujeme si Vás pozvat na 1. závod devátého ročníku série cyklistických kritérií TÁBORSKÉ OKRUHY - Velká cena ČEZ, který se budeme i letos pořádat v areálu Komora v Táboře. První závod se uskuteční již ve středu 17.4. a další závody pak ve středu 15.5. a 29.5. Start závodu hlavní kategorie je v 17:40 hodin. V hlavním závodě startují muži elite a junioři na 50 okruhů. c6705 Mládež má za sebou druhý víkend TECHNISERV CUPu http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/clanek/6704_ Třetí a čtvrtý závod Českého poháru mládeže a žen se konal v Kyjově. V sobotu závodníci absolvovali kritérium, které má oproti silničnímu závodu poloviční příděl bodů. Ten přišel na řadu v neděli, když bojovali o medaile na stejně náročné trati jako elitní muži. c6704 Memoriál Jakuba Mrnky vyhrál Kaňkovský http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/clanek/6703_ Den před druhým dílem ŠKODA CUPu v Kyjově se konalo tradiční kritérium. Na startu závodu, který byl mužům vyměřen na 27 kol, se sešla mezinárodní konkurence včetně nejlepších českých týmů. c6703 ŠKODA CUP v Kyjově vyhrál Emanuel Piaskowy http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/clanek/6702_ Druhý díl Českého poháru na silnici ŠKODA CUP 2019 se stal kořistí zahraničních závodníků. Ti obsadili kompletní stupně vítězů, když zvítězil Polák Emanuel Piaskowy (HUROM BDC Development), kterého na stupně vítězů doprovodili na druhém místě slovenský závodník Marek Čanecký (DUKLA Banská Bystrica) a na třetím Stephan Pöll (WSA KTM Graz Arbö). c6702 Škarnitzl s Adelem i přes defekt triumfovali http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/clanek/6701_ Ani technické problémy a šesté místo v poslední etapě na Lošinj už nic nezměnilo na celkovém vítězství Filipa Adela a Jana Škarnitzla na Mitas 4 Islands v Chorvatsku. Na závěr se radovala německo-švýcarská dvojice Texpa Simplon s Markem Stutzmannem, kteří dojeli těsně před Kristiánem Hynkem a Martinem Stoškem. c6701 Sisr třetí v etapě na Circuit des Ardennes http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/clanek/6700_ František Sisr si hned v první etapě skvěle obsazeného francouzského závodu 45th Circuit des Ardennes International UCI 2.2 dojel pro vynikající třetí místo, když mu závěrečný spurt rozjel na posledních 300m Michal Schlegel. c6700 ŠKODA CUP v Kyjově – jméno má už i v zahraničí http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/clanek/6699_ Za dva dny odstartuje druhý závod seriálu Českého poháru na silnici ŠKODA CUP 2019. Místem, kde se závodníci opět po třech týdnech postaví na start, přitom bude obávaný Kyjov s bezesporu nejnáročnější trasou v celém kalendáři poháru. Kromě nedělního závodu se koná o den dříve kritérium ulicemi Kyjova Memoriál Jakub Mrnky. Jak finišují přípravy a jaké plány mají se závodem do budoucna poodhalil ředitel závodu Jakub Kratochvíla. c6699 Sedláček třetí ve Švýcarsku na GP L'Échappe http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/clanek/6698_ Mladý závodník a bývalý juniorský reprezentant Vojtěch Sedláček, který hájí barvy francouzského týmu CC Etupes, vybojoval své první letošní pódium. Po vleklých zdravotních problémech, kvůli kterým vynechal celou loňskou sezónu, dojel třetí v závodě s mezinárodní účastí GP Fully - L’Echappée. c6698 Adel se Škarnitzlem navýšili na Rabu vedení http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/clanek/6697_ Druhá etapa na chorvatském Mitas 4 Islands se jela na ostrově Rab. Na bikery čekalo dvaašedesát kilometrů s převýšením 1 120 metrů. Do závodu vyjeli v roli vedoucích jezdců Filip Adel s Janem Škarnitzlem. Ti po prologu ovládli i čtvrteční etapu a navýšil vedení na další českou dvojici Kristián Hynek – Martin Stošek, která dojela na čtvrtém místě. c6697 Druhý závod ŠKODA CUPu už tento víkend! http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/clanek/6696_ Profilově nejnáročnějším závodem Kyjovské Slovácko pokračuje elitní Český pohár na silnici ŠKODA CUP 2019. Předběžná startovní listina navíc slibuje podobně nabité startovní pole, jako tomu bylo při úvodním závodě seriálu. c6696 Zajímavý a přínosný byl druhý seminář Cycling Univ http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/clanek/6695_ I druhý seminář Cycling University sledovala zcela zaplněná přednášková Aula České unie sportu v Praze na Strahově. c6695 Česká dominance na Mitas 4 Islands pokračuje http://www.ceskysvazcyklistiky.cz/clanek/6694_ V režii českých jezdců se jela první etapa na Mitas 4 Islands v Chorvatsku. Jako první do cíle 72 km dlouhé tratě s převýšením 1 750 m dojela dvojice Kristián Hynek a Martin Stošek, která ve finiši přespurtovala vítěze prologu Filipa Adela s Janem Škarnitzlem. c6694