Junioři

 

Seznam reprezentantů pro rok 2017

 

Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
sálovka kolová 1 HORÁK Tomáš junior
sálovka kolová 2 ADAM Radek junior
sálovka kolová 3 DRABÁLEK Martin junior
sálovka kolová 4 URBÁNEK  Štěpán junior
sálovka kolová 5 BAXA Vojtěch junior
sálovka kolová 6 HELIS Vendelín junior
sálovka kolová 7 FRYČAR Michal junior
sálovka kolová 8 KRIPNER Jan junior
sálovka kolová 9 HRDLIČKA Jan junior
sálovka kolová 10 RICHTR Michal junior

 

Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
krasojízda 1 Hanzlíček Ondřej junior
krasojízda 2 Urbanec Martin junior
krasojízda 3 Jančík Radek junior
krasojízda 4 Kouřil  Martin junior
krasojízda 5 Šiklingová Aneta junior
krasojízda 6 Janáčková Kateřina junior
krasojízda 7 Kosíková Tereza junior
krasojízda 8 Havlíčková Barbora junior
krasojízda 9 Řasová Štěpánka junior
krasojízda 10 Řasová Eliška junior
krasojízda 11 Legro Mia junior
krasojízda 12 Legro Zoe junior
krasojízda 13 Železná Hana junior

 

Za tuto sekci zodpovídá: Trousil Štěpán rss
pohár mtb český pohár - silnice 2015 Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy
Cyklistika v TV / zobrazit vše
ČT4 SPORT MAGAZÍN CYKLISTIKY KVĚTEN 03.06.2017 Informace o dění v cyklistice doma i ve světě za posledních ...
ČT4 SPORT MAGAZÍN CYKLISTIKY KVĚTEN 03.06.2017 Informace o dění v cyklistice doma i ve světě za posledních ...
Informace ČSC
MS NA DRÁZE 2017 V ČT
Vážení příznivci cyklistiky, níže najdete rozpis vysílání České televize z letošního světového šampi..

Svatopluk Henke uveden do Síně slávy
Český svaz cyklistiky gratuluje Svatopluku Henkemu k uvedení do Síně slávy Unie profesionálních tren..

Vyhlášení Českého poháru 2016
V sobotu dne 17. prosince bude provedeno v Praze na velodromu v Motole slavnostní vyhlášení ČP mláde..

Cyklistika aktuálně
Silnice Silnice

Holec třetí v poslední etapě Tour du Pays de Vaud

Dráha Dráha

Úspěšné mistrovství Moravy mladých dráhařů

MTB MTB

Biker Škarnitzl v Albstadtu desátý

BMX BMX

Topinka a Labounková uspěli na EP v Řepích

Cyklokros Cyklokros

van der Poel ovládl Superprestige

Sálovka Sálovka

Jančík a Hanzlíček mají stříbro z ME v krasojízdě

Handicapovaní Handicapovaní

Koblasa stříbrný v silničním závodě na SP Ostende

Trial Trial

V Blansku se rozhodne o nových mistrech republiky

Trial Ženská cyklistika

Nikola Nosková celkově 6. na Emakumeen Bira