Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Jan Hirt o sobě dává vědět hned v úvodu sezóny

Dráha Dráha

Pohár mládeže v Motole zná zbylé termíny

MTB MTB

Škarnitzl na Kypru končí, Kulhavý pátý

BMX BMX

Nominačníí kritéria pro výjezd reprezentace 2018

Cyklokros Cyklokros

V Nizozemsku slavil opět Kopecký, Boroš patnáctý

Sálovka Sálovka

SC Svitávka vyhrála 1. kolo Extraligy

Handicapovaní Handicapovaní

Cíle handbikera Jahody? Ty nejvyšší!

Trial Trial

Co čeká český cyklotrial v roce 2018?

Trial Ženská cyklistika

Ženy Dukly Praha chtějí vytvořit úspěšný tým


Junioři

 

Seznam reprezentantů pro rok 2017

 

Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
sálovka kolová 1 HORÁK Tomáš junior
sálovka kolová 2 ADAM Radek junior
sálovka kolová 3 DRABÁLEK Martin junior
sálovka kolová 4 URBÁNEK  Štěpán junior
sálovka kolová 5 FRYČAR Michal junior
sálovka kolová 6 KRIPNER Jan junior
sálovka kolová 7 HRDLIČKA Jan junior
sálovka kolová8   RICHTR Michal junior

 

Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
krasojízda 1 Hanzlíček Ondřej junior
krasojízda 2 Jančík Radek junior
krasojízda 3 Kouřil  Martin junior
krasojízda 4 Janáčková Kateřina junior
krasojízda 5 Kosíková Tereza junior
krasojízda 6 Havlíčková Barbora junior
krasojízda 7 Řasová Štěpánka junior

 

Za tuto sekci zodpovídá: Trousil Štěpán rss
Visegrad 4 pohár mtb český pohár - silnice 2015
Cyklistika v TV / zobrazit vše
ČT4 SPORT MS 2018 Nizozemsko 28.02.2018 Záznam prvního dne světového šampionátu v dráhové cyklistice...
ČT4 SPORT MS 2018 Nizozemsko 01.03.2018 Záznam prvního dne světového šampionátu v dráhové cyklistice...
ČT4 SPORT MS 2018 Nizozemsko 01.03.2018 Záznam druhého dne světového šampionátu v dráhové cyklistice...
Informace ČSC
Velodrom znovu otevřen


Mimořádná volební konference ČSC
V příloze naleznete - seznam kandidátů na funkci prezidenta ČSC a člena VV ČSC, jednací řád a volebn..

Školení trenérů II. a III. třídy Terezín
Přihlášky do 25.12.2017 zaslat na mail: henke@ceskysvazcyklistiky.cz Zájemci prosím potvrdit ubyto..