Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Komise mládeže ČSC začala nastolovat změny

Dráha Dráha

Poslední medaile roku se rozdají v Motole

MTB MTB

Registrace UCI Mountain Bike Teams 2019

BMX BMX

Freestylisté budou bojovat o páté místo

Cyklokros Cyklokros

Cyklokrosový šampionát mládeže v Mladé Boleslavi

Sálovka Sálovka

Hrdlička s Loskotem obsadili na MS páté místo

Handicapovaní Handicapovaní

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Trial Trial

Urban World Championship

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Registrace UCI Mountain Bike Teams 2019
Od roku 2019 se UCI MTB týmy musí registrovat přes online platformu dataride. V příloze naleznete př..

Informace k vydávání členských licencí ČSC 2019


Školení trenérů III. třídy Brno
Školení trenérů III. třídy Brno v sobotu 19. ledna od 9,00 hodin - neděle 20.ledna do 17,00 hodin. ..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
TOI TOI Cup 2018 ČT4 SPORT 15.12.2018 Přímý přenos ze závodu mužů Českého poháru v cyklokrosu z Ml...
SP Velká Británie ČT4 SPORT 16.12.2018 Záznam ze závodu světové série v dráhové cyklistice z Londýn...
SP Velká Británie ČT4 SPORT 21.12.2018 Záznam ze závodu světové série v dráhové cyklistice z Londýn...

Partneři ČSC

Senioři

 

Seznam reprezentantů pro rok 2018

 

Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
sálovka kolová 1 FRYČAR Michal U23
sálovka kolová 2 HRDLIČKA Jiří U23
sálovka kolová 3 STANĚK Roman U23
sálovka kolová 4 VÁŇA Filip U23
sálovka kolová 5 VAVRUŠA  Radim U23
sálovka kolová 6 GOTTFRIED Miroslav U23
sálovka kolová 7 DUŠEK Petr U23
sálovka kolová 8 HORÁK Tomáš U23
sálovka kolová 9 ADAM Radek U23
sálovka kolová 10 DRABÁLEK Martin U23
sálovka kolová 11 URBÁNEK  Štěpán U23
sálovka kolová 12 ŠMÍD Pavel Elite
sálovka kolová 13 HAVLÍČEK Jan Elite
sálovka kolová 14 HRDLIČKA Jiří Elite
sálovka kolová 15 LOSKOT Pavel Elite
sálovka kolová 16 STRUHAŘ Martin Elite
sálovka kolová 17 KREJČÍ Jan Elite
sálovka kolová 18 KYDLÍČEK Ondřej Elite
sálovka kolová 19 REINDL Josef Elite
sálovka krasojízda 20 Hanzlíček Ondřej Elite
sálovka krasojízda 21 Mašek Jakub ELITE
sálovka krasojízda 22 Přibylová  Adéla ELITE
sálovka krasojízda 23 Valešová Iva ELITE
sálovka krasojízda 24 Gruna  Tomáš ELITE

 

Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC