Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Jandová má první profesionální smlouvu v týmu UCI

Dráha Dráha

Poslední dráhový šampionát ovládli jezdci Dukly

MTB MTB

Horská kola čeká nelehká sezona

BMX BMX

Dominik Nekolný Mistrem světa BMX Flatland!

Cyklokros Cyklokros

Boroš a Vaníčková vyhráli celý seriál Toi Toi Cupu

Sálovka Sálovka

Hrdlička s Loskotem získali na MS bronz v kolové

Handicapovaní Handicapovaní

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

Trial Trial

Padla šestka, házej znovu

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Školení trenérů licence B ( II.tř.)
Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si připomenout další termín školení trenérů licence B ( II.tř...

Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
SP Austrálie ČT4 SPORT 15.12.2019 Přímý přenos ze závodu světové série v dráhové cyklistice z ...
Cyklistika 2019 ČT4 SPORT 24.12.2019 Roman Kreuziger popisuje klíčové okamžiky Tour de France, MS...
Cyklistika 2019 ČT4 SPORT 24.12.2019 Roman Kreuziger popisuje klíčové okamžiky Tour de France, MS...

Partneři ČSC

Senioři

 

Seznam reprezentantů pro rok 2018

 

Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
sálovka kolová 1 FRYČAR Michal U23
sálovka kolová 2 HRDLIČKA Jiří U23
sálovka kolová 3 STANĚK Roman U23
sálovka kolová 4 VÁŇA Filip U23
sálovka kolová 5 VAVRUŠA  Radim U23
sálovka kolová 6 GOTTFRIED Miroslav U23
sálovka kolová 7 DUŠEK Petr U23
sálovka kolová 8 HORÁK Tomáš U23
sálovka kolová 9 ADAM Radek U23
sálovka kolová 10 DRABÁLEK Martin U23
sálovka kolová 11 URBÁNEK  Štěpán U23
sálovka kolová 12 ŠMÍD Pavel Elite
sálovka kolová 13 HAVLÍČEK Jan Elite
sálovka kolová 14 HRDLIČKA Jiří Elite
sálovka kolová 15 LOSKOT Pavel Elite
sálovka kolová 16 STRUHAŘ Martin Elite
sálovka kolová 17 KREJČÍ Jan Elite
sálovka kolová 18 KYDLÍČEK Ondřej Elite
sálovka kolová 19 REINDL Josef Elite
sálovka krasojízda 20 Hanzlíček Ondřej Elite
sálovka krasojízda 21 Mašek Jakub ELITE
sálovka krasojízda 22 Přibylová  Adéla ELITE
sálovka krasojízda 23 Valešová Iva ELITE
sálovka krasojízda 24 Gruna  Tomáš ELITE

 

Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC