Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

ZM U23 Grand Prix PRIESSNITZ SPA má nový termín

Dráha Dráha

Trénuj s repre - 10. díl Pavel Kelemen

MTB MTB

Vítězem ROUVY Real Spring Classics je Škarnitzl

BMX BMX

Mistrovství světa UCI BMX 2020 v USA odloženo

Cyklokros Cyklokros

Krosový Toi Toi Cup 2020 a MČR v cyklokrosu 2021

Sálovka Sálovka

První kolo Extraligy v kolové vyhrál Start Plzeň

Handicapovaní Handicapovaní

Handbiker Patrik Jahoda vyhrál úvodní závod EP

Trial Trial

Padla šestka, házej znovu

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
MOOSE vyvíjí dvouvrstvé ponožky!
V roce 2008 začala spolupráce společnosti MOOSE s paralympijským vítězem Jiřím Ježkem a Reprezentačn..

UCI Newsletter - speciální edice - Coronavirus
v návaznosti na březnový UCI newsletter vyšla speciální edice, ve které naleznete: · přehl..

Olympijské hry v Tokiu se posouvají na rok 2021


Cyklistika v TV / zobrazit vše

Partneři ČSC

Elite

 

Seznam reprezentantů pro rok 2018

 

Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
sálovka kolová 1 FRYČAR Michal U23
sálovka kolová 2 HRDLIČKA Jiří U23
sálovka kolová 3 STANĚK Roman U23
sálovka kolová 4 VÁŇA Filip U23
sálovka kolová 5 VAVRUŠA  Radim U23
sálovka kolová 6 GOTTFRIED Miroslav U23
sálovka kolová 7 DUŠEK Petr U23
sálovka kolová 8 HORÁK Tomáš U23
sálovka kolová 9 ADAM Radek U23
sálovka kolová 10 DRABÁLEK Martin U23
sálovka kolová 11 URBÁNEK  Štěpán U23
sálovka kolová 12 ŠMÍD Pavel Elite
sálovka kolová 13 HAVLÍČEK Jan Elite
sálovka kolová 14 HRDLIČKA Jiří Elite
sálovka kolová 15 LOSKOT Pavel Elite
sálovka kolová 16 STRUHAŘ Martin Elite
sálovka kolová 17 KREJČÍ Jan Elite
sálovka kolová 18 KYDLÍČEK Ondřej Elite
sálovka kolová 19 REINDL Josef Elite
sálovka krasojízda 20 Hanzlíček Ondřej Elite
sálovka krasojízda 21 Mašek Jakub ELITE
sálovka krasojízda 22 Přibylová  Adéla ELITE
sálovka krasojízda 23 Valešová Iva ELITE
sálovka krasojízda 24 Gruna  Tomáš ELITE

 

Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC