Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Komise mládeže ČSC začala nastolovat změny

Dráha Dráha

Poslední medaile roku se rozdají v Motole

MTB MTB

Registrace UCI Mountain Bike Teams 2019

BMX BMX

Freestylisté budou bojovat o páté místo

Cyklokros Cyklokros

Cyklokrosový šampionát mládeže v Mladé Boleslavi

Sálovka Sálovka

Hrdlička s Loskotem obsadili na MS páté místo

Handicapovaní Handicapovaní

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Trial Trial

Urban World Championship

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Registrace UCI Mountain Bike Teams 2019
Od roku 2019 se UCI MTB týmy musí registrovat přes online platformu dataride. V příloze naleznete př..

Informace k vydávání členských licencí ČSC 2019


Školení trenérů III. třídy Brno
Školení trenérů III. třídy Brno v sobotu 19. ledna od 9,00 hodin - neděle 20.ledna do 17,00 hodin. ..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
TOI TOI Cup 2018 ČT4 SPORT 15.12.2018 Přímý přenos ze závodu mužů Českého poháru v cyklokrosu z Ml...
SP Velká Británie ČT4 SPORT 16.12.2018 Záznam ze závodu světové série v dráhové cyklistice z Londýn...
SP Velká Británie ČT4 SPORT 21.12.2018 Záznam ze závodu světové série v dráhové cyklistice z Londýn...

Partneři ČSC

Senioři

 

Seznam reprezentantů pro rok 2018

 

p.č. Příjmení Jméno Kategorie
1 Boroš Michael Elite muži
2 Hekele Emil Elite muži
3 Paprstka  Tomáš Elite muži
4 Malík Michal Elite muži
5 Lasák  Matěj Elite muži
6 Nesvadba Jan Elite muži
7 Havlíková Pavla Elite ženy
8 Mikulášková Martina Elite ženy
9 Kuntová  Vendula Elite ženy
10 Nash Kateřina Elite ženy
11 Štěpánová  Karla Elite ženy
12 Kukulová  Martina Elite ženy
13 Noskova Nikola U23 women
14 Czeczinkarová Jana U23 women
15 Šafářová Adéla U23 women
16 Lukešová Denisa U23 women
17 Minárikoá-Švecová Denisa U23 women
18 Ungermanová Elizabeth U23 women
19 Vaničková Tereza U23 women
20 Mudříková  Kateřina U23 women
21 Ťoupalík  Adam U23 men
22 Gavenda Jan U23 men
23 Honzák David U23 men
24 Schubert Štěpán U23 men
25 Novák Jan U23 men
26 Mayer Daniel U23men
27 Jarý David U23 men
28 Březina Jonáš U23 men
29 Vaníček Šimon U23 men
30 Jelínek Josef U23 men
31 Palička Hynek U23 men

 

Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC