Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Jandová má první profesionální smlouvu v týmu UCI

Dráha Dráha

Sprinteři v Cambridge neuspěli

MTB MTB

Horská kola čeká nelehká sezona

BMX BMX

Dominik Nekolný Mistrem světa BMX Flatland!

Cyklokros Cyklokros

Štybar v terénu dvakrát ve druhé desítce

Sálovka Sálovka

Hrdlička s Loskotem získali na MS bronz v kolové

Handicapovaní Handicapovaní

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

Trial Trial

Padla šestka, házej znovu

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Školení trenérů licence B ( II.tř.)
Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si připomenout další termín školení trenérů licence B ( II.tř...

Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
SP Austrálie ČT4 SPORT 15.12.2019 Přímý přenos ze závodu světové série v dráhové cyklistice z ...
Cyklistika 2019 ČT4 SPORT 24.12.2019 Roman Kreuziger popisuje klíčové okamžiky Tour de France, MS...
Cyklistika 2019 ČT4 SPORT 24.12.2019 Roman Kreuziger popisuje klíčové okamžiky Tour de France, MS...

Partneři ČSC

Junioři

 

Seznam reprezentantů pro rok 2019

 

Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
dráha - vytr 1 Komínek Luboš junior
dráha - vytr 2 Křenek Adam junior
dráha - vytr 3 Janoš Matyáš junior
dráha - vytr 4 Smékal René junior
dráha - vytr 5 Papík Václav junior
dráha - vytr 6 Toul Daniel junior
dráha - vytr 7 Liška Marek junior
dráha - vytr 8 Soustružníková Nikol junior
dráha - vytr 9 Burlová Kristýna junior
Sprint,T.S., keirin 10 Grossmann David junior
Sprint,T.S., keirin 11 Vavruša Petr junior
Sprint,T.S., keirin 12 Jaborníková Veronika junior
Sprint,T.S., keirin 13 Bartoníková Veronika junior

 

Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC