Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Babor druhý v etapě Tour of Estonia UCI 2.1

Dráha Dráha

500+1 kolo vede Polák Staniszewski

MTB MTB

Bikerka Neumanová dvaadvacátá v SP

BMX BMX

Bikrosaři Hladíková a Topinka úspěli v Pardubicích

Cyklokros Cyklokros

Tábor bude opět hostit SP v cyklokrosu

Sálovka Sálovka

Stříbrní Hrdlička st. s Loskotem v SP v kolové

Handicapovaní Handicapovaní

Medailová žeň na SP handicapovaných v Ostende

Trial Trial

Trial čeká nabitý začátek června

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
POZVÁNKA NA KONFERENCI ČSC
POZVÁNKU NA KONFERENCI ČSC o novelizaci stanov ČSC naleznete v příloze.

Prodej užitkového vozu
ČSC nabízí k prodeji užitkový vůz značky Renault Master rok výroby 2010, stav KM 260 700. Vaše nabí..

Závod V4 se letos na českých silnicích nepojde


Cyklistika v TV / zobrazit vše
Spurt ČT4 SPORT 07.06.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Spurt ČT4 SPORT 08.06.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...

Partneři ČSC

Senioři

 

Seznam reprezentantů pro rok 2019
Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
dráha - vytr 1 Vendolský Ondřej elite
dráha - vytr 2 Kraus Jan elite
dráha - vytr 3 Lichnovský Luděk elite
dráha - vytr 4 Pietrula Nicolas elite
dráha - vytr 5 Spudil Martin U23
dráha - vytr 6 Kelemen Petr U23
dráha - vytr 7 Rugovac Denis elite
dráha - vytr 8 Babor Daniel U23
dráha - vytr 9 Vavrek Dušan U23
dráha - vytr 10 Voneš  Jan U23
dráha - vytr 11 Štibingr Matěj U23
dráha - vytr 12 Kohout Michal elite
dráha - vytr 13 Bárta  Tomáš U23
dráha - vytr 14 Ševčíková  Petra U23
dráha - vytr 15 Machačová Jarmila elite
dráha - vytr 16 Hochmann Lucie elite
dráha - vytr 17 Kaňkovská  Ema U23
dráha - vytr 18 Kohoutková Kateřina U23
dráha - vytr 19 Neumanová Tereza U23
dráha - vytr 20 Cetkovská  Ema U23
Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
Sprint,T.S., keirin 1 Bábek Tomáš Elite
Sprint,T.S., keirin 2 Kelemen Pavel Elite
Sprint,T.S., keirin 3 Wagner Robin Elite
Sprint,T.S., keirin 4 Sojka David Elite
Sprint,T.S., keirin 5 Janošek Jiří U23
Sprint,T.S., keirin 6 Fanta Jiří U23
Sprint,T.S., keirin 7 Čechman Martin U23
Sprint,T.S., keirin 8 Kaňkovská Sára U23
Sprint,T.S., keirin 9 Šťastný  Jakub U23
Sprint,T.S., keirin 10 Luxík Jiří U23

 

Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC