Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

René Andrle: Chci pomáhat mladým růst

Dráha Dráha

Kohoutková a Neumanovou páté v Brémách

MTB MTB

GAPP System – Cabtech MTB Racing Team

BMX BMX

Bikrosaři Topinka a Bohuslávek úspěšní v Thajsku

Cyklokros Cyklokros

Nominace na cyklokrosové MS je téměř hotová

Sálovka Sálovka

Hrdličkové na medaili nedosáhli, skončili čtvrtí

Handicapovaní Handicapovaní

Ježkovo loučení a úspěchy českých reprezentantů

Trial Trial

Co čeká český cyklotrial v roce 2018?

Trial Ženská cyklistika

Ženy Dukly Praha chtějí vytvořit úspěšný tým


Senioři

 

Seznam reprezentantů pro rok 2017

 

Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
Sprint,T.S., keirin 1 Bábek Tomáš Elite
Sprint,T.S., keirin 2 Kelemen Pavel Elite
Sprint,T.S., keirin 3 Wagner Robin Elite
Sprint,T.S., keirin 4 Sojka David Elite
Sprint,T.S., keirin 5 Janošek Jiří U23
Sprint,T.S., keirin 6 Fanta Jiří U23
Sprint,T.S., keirin 7 Čechman Martin U23
Sprint,T.S., keirin 8 Junek Josef U23
Sprint,T.S., keirin 9 Šrůtková Natálie U23
Sprint,T.S., keirin 10 Kaňkovská Sára U23

 

Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
dráha - vytr 1 Bláha Martin elite
dráha - vytr 2 Hochmann Jiří elite
dráha - vytr 3 Hačecký Vojtěch elite
dráha - vytr 4 Vendolský Ondřej elite
dráha - vytr 5 Kraus Jan elite
dráha - vytr 6 Sisr František elite
dráha - vytr 7 Lichnovský Luděk U23
dráha - vytr 8 Pietrula Nicolas U23
dráha - vytr 9 Adámek Šimon U23
dráha - vytr 10 Kohout Michal U23
dráha - vytr 11 Spudil Martin U23
dráha - vytr 12 Čapek Tomáš U23
dráha - vytr 13 Šmída  Martin U23
dráha - vytr 14 Machačová Jarmila elite
dráha - vytr 15 Hochmann Lucie elite
dráha - vytr 16 Kaňkovská  Ema U23
dráha - vytr 17 Kohoutková Kateřina U23
dráha - vytr 18 Neumanová Tereza U23

 

Za tuto sekci zodpovídá: Trousil Štěpán rss
pohár mtb český pohár - silnice 2015 Toi Toi Cup 2017 Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy
Cyklistika v TV / zobrazit vše
Informace ČSC
Mimořádná volební konference ČSC
V příloze naleznete - seznam kandidátů na funkci prezidenta ČSC a člena VV ČSC, jednací řád a volebn..

Školení trenérů II. a III. třídy Terezín
Přihlášky do 25.12.2017 zaslat na mail: henke@ceskysvazcyklistiky.cz Zájemci prosím potvrdit ubyto..

Nominace na MČR omnium 16.-17.12.2017
V příloze naleznete seznam nominovaných závodníků na MČR omnium, které se uskuteční 16.-17.12.2017..