Senioři

 

Seznam reprezentantů pro rok 2017

 

Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
Sprint,T.S., keirin 1 Bábek Tomáš Elite
Sprint,T.S., keirin 2 Kelemen Pavel Elite
Sprint,T.S., keirin 3 Wagner Robin Elite
Sprint,T.S., keirin 4 Sojka David Elite
Sprint,T.S., keirin 5 Janošek Jiří U23
Sprint,T.S., keirin 6 Fanta Jiří U23
Sprint,T.S., keirin 7 Čechman Martin U23
Sprint,T.S., keirin 8 Junek Josef U23
Sprint,T.S., keirin 9 Šrůtková Natálie U23
Sprint,T.S., keirin 10 Kaňkovská Sára U23

 

Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
dráha - vytr 1 Bláha Martin elite
dráha - vytr 2 Hochmann Jiří elite
dráha - vytr 3 Hačecký Vojtěch elite
dráha - vytr 4 Vendolský Ondřej elite
dráha - vytr 5 Kraus Jan elite
dráha - vytr 6 Sisr František elite
dráha - vytr 7 Lichnovský Luděk U23
dráha - vytr 8 Pietrula Nicolas U23
dráha - vytr 9 Adámek Šimon U23
dráha - vytr 10 Kohout Michal U23
dráha - vytr 11 Spudil Martin U23
dráha - vytr 12 Čapek Tomáš U23
dráha - vytr 13 Šmída  Martin U23
dráha - vytr 14 Machačová Jarmila elite
dráha - vytr 15 Hochmann Lucie elite
dráha - vytr 16 Kaňkovská  Ema U23
dráha - vytr 17 Kohoutková Kateřina U23
dráha - vytr 18 Neumanová Tereza U23

 

Za tuto sekci zodpovídá: Trousil Štěpán rss
pohár mtb český pohár - silnice 2015 Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy
Cyklistika v TV / zobrazit vše
ČT4 SPORT MAGAZÍN CYKLISTIKY KVĚTEN 03.06.2017 Informace o dění v cyklistice doma i ve světě za posledních ...
ČT4 SPORT MAGAZÍN CYKLISTIKY KVĚTEN 03.06.2017 Informace o dění v cyklistice doma i ve světě za posledních ...
Informace ČSC
MS NA DRÁZE 2017 V ČT
Vážení příznivci cyklistiky, níže najdete rozpis vysílání České televize z letošního světového šampi..

Svatopluk Henke uveden do Síně slávy
Český svaz cyklistiky gratuluje Svatopluku Henkemu k uvedení do Síně slávy Unie profesionálních tren..

Vyhlášení Českého poháru 2016
V sobotu dne 17. prosince bude provedeno v Praze na velodromu v Motole slavnostní vyhlášení ČP mláde..

Cyklistika aktuálně
Silnice Silnice

Holec třetí v poslední etapě Tour du Pays de Vaud

Dráha Dráha

Úspěšné mistrovství Moravy mladých dráhařů

MTB MTB

Biker Škarnitzl v Albstadtu desátý

BMX BMX

Topinka a Labounková uspěli na EP v Řepích

Cyklokros Cyklokros

van der Poel ovládl Superprestige

Sálovka Sálovka

Jančík a Hanzlíček mají stříbro z ME v krasojízdě

Handicapovaní Handicapovaní

Koblasa stříbrný v silničním závodě na SP Ostende

Trial Trial

V Blansku se rozhodne o nových mistrech republiky

Trial Ženská cyklistika

Nikola Nosková celkově 6. na Emakumeen Bira