Senioři

 

Seznam reprezentantů pro rok 2017

 

Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
Sprint,T.S., keirin 1 Bábek Tomáš Elite
Sprint,T.S., keirin 2 Kelemen Pavel Elite
Sprint,T.S., keirin 3 Wagner Robin Elite
Sprint,T.S., keirin 4 Sojka David Elite
Sprint,T.S., keirin 5 Janošek Jiří U23
Sprint,T.S., keirin 6 Fanta Jiří U23
Sprint,T.S., keirin 7 Čechman Martin U23
Sprint,T.S., keirin 8 Junek Josef U23
Sprint,T.S., keirin 9 Šrůtková Natálie U23
Sprint,T.S., keirin 10 Kaňkovská Sára U23

 

Disciplína p.č. Příjmení Jméno Kategorie
dráha - vytr 1 Bláha Martin elite
dráha - vytr 2 Hochmann Jiří elite
dráha - vytr 3 Hačecký Vojtěch elite
dráha - vytr 4 Vendolský Ondřej elite
dráha - vytr 5 Kraus Jan elite
dráha - vytr 6 Sisr František elite
dráha - vytr 7 Lichnovský Luděk U23
dráha - vytr 8 Pietrula Nicolas U23
dráha - vytr 9 Adámek Šimon U23
dráha - vytr 10 Kohout Michal U23
dráha - vytr 11 Spudil Martin U23
dráha - vytr 12 Čapek Tomáš U23
dráha - vytr 13 Šmída  Martin U23
dráha - vytr 14 Machačová Jarmila elite
dráha - vytr 15 Hochmann Lucie elite
dráha - vytr 16 Kaňkovská  Ema U23
dráha - vytr 17 Kohoutková Kateřina U23
dráha - vytr 18 Neumanová Tereza U23

 

Za tuto sekci zodpovídá: Trousil Štěpán rss
pohár mtb český pohár - silnice 2015 Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy
Cyklistika v TV / zobrazit vše
Informace ČSC
MS NA DRÁZE 2017 V ČT
Vážení příznivci cyklistiky, níže najdete rozpis vysílání České televize z letošního světového šampi..

Svatopluk Henke uveden do Síně slávy
Český svaz cyklistiky gratuluje Svatopluku Henkemu k uvedení do Síně slávy Unie profesionálních tren..

Vyhlášení Českého poháru 2016
V sobotu dne 17. prosince bude provedeno v Praze na velodromu v Motole slavnostní vyhlášení ČP mláde..

Cyklistika aktuálně
Silnice Silnice

Nosková vyhrála i druhý závod v Itálii

Dráha Dráha

Bábek má druhou medaili, stříbro z kilometru

MTB MTB

Při SP bikerů v Novém Městě se pojede short track

BMX BMX

Bikrosař Topinka vyhrál Open Season Race

Cyklokros Cyklokros

van der Poel ovládl Superprestige

Sálovka Sálovka

Adam s Horákem vyhráli juniorské MČR v kolové

Handicapovaní Handicapovaní

České trio v týmovém sprintu čtvrté

Trial Trial

Od freestylu zpět k trialu

Trial Ženská cyklistika

Průdková druhá v Nizozemí