Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Regionem Orlicka Lanškroun 2020

Dráha Dráha

Mistrovství Olomouckého kraje na dráze

MTB MTB

Úřadující mistři vyhráli první bikové závody

BMX BMX

Trénuj s repre BMX - 7. díl Matěj Bohuslávek

Cyklokros Cyklokros

Cyklokros do nové sezóny se změnami

Sálovka Sálovka

Trénuj s repre SÁLOVKA - 2. díl Adéla Přibylová

Handicapovaní Handicapovaní

Zrušení SP Para-cycling v kanadském Baie-Comeau

Trial Trial

Trénuj s repre TRIAL - 5. díl Vašek Kolář

Trial Ženská cyklistika

Tour de Feminin 2020 - zrušení

Informace ČSC
ČSC vypisuje výběrová řízení - investice
Níže naleznete odkazy na další výběrová řížení.

Techniserv Cup 2020
Techniserv Cup 2020 se rozjede již o víkendu 20.6. a 21.6.2020 a to Olomouckým kritériem a Hanáckými..

ČSC vypisuje výběrová řízení - investice


Cyklistika v TV / zobrazit vše
Spurt ČT4 SPORT 02.06.2020 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Spurt ČT4 SPORT 03.06.2020 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Spurt ČT4 SPORT 05.06.2020 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...

Partneři ČSC

Domácí report. mtb

Bikeři pojedou aNti CORONA CUP 2020!

S prestižní formou individuálních závodů, které akceptují aktuální omezení zavedená v souvislosti se světovou pandemií koronaviru, přichází Komise horských kol Českého svazu cyklistiky.

Ve spolupráci s Reprezentačním týmem MTB a vzdělávací institucí Cycling University připravují pět závodních okruhů v olympijském cross country, které budou nastálo vyznačené.

 

Kdykoliv v termínu od 1.května do 31. května 2020 budou mít jezdci možnost individuálně trénovat na připravených tratích a podle libosti absolvovat okruh v závodním tempu.

 

Pokud se jezdec registruje do systému závodů aNti CORONA CUP 2020 a zaznamená svou jízdu prostřednictvím odpovídajícího měřiče na aplikaci STRAVA, systém ho automaticky zařadí do průběžné výsledkové listiny v příslušné kategorii stejně jako v Českém poháru horských kol v olympijském cross country. Celkovým vítězem v dané kategorii se stane závodník nebo závodnice, kteří absolvují v nejlepším výsledku všech pět okruhů.  

 

Vybrány byly oblíbené tratě napříč republikou,  tradičních bikových lokalitách, které místní pořadatelé celoročně udržují v provozu.

 

Okruh Světového poháru a Mistrovství světa v Novém Městě na Moravě, trať Mistrovství Evropy v Brně, okruh Mistrovství republiky v Hlinsku, technická trať Českého poháru v Městě Touškově a nenáročný pražský okruh v Bike Parku Zličín, na kterém se pořádají závody Pražského MTB poháru.  

 

V Brně a Hlinsku bude vyznačená i méně náročná žákovská trasa, v ostatních případech boudou složitější technické pasáže vybavené možností objetí v lehčí trase.

 

Závodní kategorie kopírují startovní pole Českého poháru horských kol, od žáků až po kategorii Masters. Pro bikery starší 50 let navíc připravili pořadatelé kategorii SuperMasters.

 

Propozice jednotlivých tratí, související informace a on line formulář pro přihlášení k závodu bude zveřejněn na stránkách Českého poháru horských kol, www.poharmtb.cz.

 

Se závodní aktivitou určenou nejenom pro výkonnostní jezdce, ale také pro širokou cyklistickou veřejnost přichází pořadatel Českého poháru v maratonu horských kol. Pod hlavičkou seriálu NOVA CUP budou vybrány v aplikaci STRAVA segmenty v délce až do 40 kilometrů, v rámci kterých se budou zaznamenávat individuální výkony jednotlivých jezdců, kteří se je rozhodnou absolvovat.

 

Veškeré informace k této soutěži budou uveřejněné rovněž na stránkách Českého poháru horských kol.

Foto:

Krakovičová Jaroslava
20.04.2020 | zobrazeno 2592x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC