Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

ZM U23 Grand Prix PRIESSNITZ SPA má nový termín

Dráha Dráha

Trénuj s repre - 10. díl Pavel Kelemen

MTB MTB

Vítězem ROUVY Real Spring Classics je Škarnitzl

BMX BMX

Mistrovství světa UCI BMX 2020 v USA odloženo

Cyklokros Cyklokros

Krosový Toi Toi Cup 2020 a MČR v cyklokrosu 2021

Sálovka Sálovka

První kolo Extraligy v kolové vyhrál Start Plzeň

Handicapovaní Handicapovaní

Handbiker Patrik Jahoda vyhrál úvodní závod EP

Trial Trial

Padla šestka, házej znovu

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
MOOSE vyvíjí dvouvrstvé ponožky!
V roce 2008 začala spolupráce společnosti MOOSE s paralympijským vítězem Jiřím Ježkem a Reprezentačn..

UCI Newsletter - speciální edice - Coronavirus
v návaznosti na březnový UCI newsletter vyšla speciální edice, ve které naleznete: · přehl..

Olympijské hry v Tokiu se posouvají na rok 2021


Cyklistika v TV / zobrazit vše

Partneři ČSC

Domácí report. mtb

Škarnitzl šampionem závodu ve virtuálním prostředí

Vítězem prvního závodu digitální série ROUVY Real Spring Classics se stal dlouholetý profesionální biker Jan Škarnitzl z týmu Cyklostar Mercedes-Benz Praha Trek. Na trati obtížného Šumavského MTB maratonu České spořitelny, trasy cyklistického seriálu Kolo pro život, zvítězil s časem 45:01.

Svůj první virtuální závod si užil. „Byl to opravdu intenzivní zážitek. S ROUVY trénuji už několik dní, takže jsem celkem tušil, co nás bude čekat. Objel jsem různé profily tras, ale žádnou v závodním nasazení. Proto jsem využil startu v Real Spring Classics k otestování svých závodních limitů.“

Na start úvodního závodu cyklistického seriálu ROUVY Real Spring Classics se postavilo 211 závodníků, z toho 180 dojelo do cíle. Záznam závodu na YouTube kanálu ROUVY ZDE. V závodech on-line mohou poměřit síly i ti nejlepší na profesionální úrovni.

„Šel jsem do toho naplno a motivací byli ostatní startující, zvláště pak Matouš Ulman a Jan Vastl, kteří byli i největšími soupeři. Kolem třicáté minuty jsem pocítil ten trochu přepálený začátek a víc jsem sledoval grafiku ztrát jednotlivých jezdců i svých údajů, které aplikace poskytuje. Ale naštěstí se závod chýlil ke konci a to už jsem kousnul,“ dodal Škarnitzl.

Druhým v pořadí úvodního závodu seriálu byl Jan Vastl (Pushbikers XC Team), který na vítěze ztratil 20 vteřin, třetí místo časem 46:31 vybojoval Martin Stošek (FUTURE CYCLING – NORTHWAVE). Nejlepší ženou tohoto závodu byla Jana Pichlíková jezdící za tým KROSS Bike Ranch team. Kompletní výsledky závodu ZDE

Cyklisti a další sportovci se stále mohou do jarní digitální série zapojit. Potřebují chytrý cyklistický trenažer, který je schopný nastavovat odpor v závislosti na náklonu, kolo a např. iPad nebo počítač. Předplatné do aplikace ROUVY je pro všechny nové účastníky v současné situaci na 30 + 14 ZDARMA.

„Chceme, aby s ROUVY mohlo závodit co nejvíc lidí. S námi si mohou čekání na obnovení cyklistické sezóny zkrátit a pobavit se,“ řekl Petr Samek, výkonný ředitel vimperské firmy VirtualTraining s.r.o., která vyvinula software pro indoor cyklistický trénink ROUVY. Všechny závody je možné sledovat v přímém přenosu s komentářem na YouTube kanálu ROUVY.

CÍCHA JAROSLAV
25.03.2020 | zobrazeno 149x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC