Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

ZM U23 Grand Prix PRIESSNITZ SPA má nový termín

Dráha Dráha

Trénuj s repre - 10. díl Pavel Kelemen

MTB MTB

Vítězem ROUVY Real Spring Classics je Škarnitzl

BMX BMX

Mistrovství světa UCI BMX 2020 v USA odloženo

Cyklokros Cyklokros

Krosový Toi Toi Cup 2020 a MČR v cyklokrosu 2021

Sálovka Sálovka

První kolo Extraligy v kolové vyhrál Start Plzeň

Handicapovaní Handicapovaní

Handbiker Patrik Jahoda vyhrál úvodní závod EP

Trial Trial

Padla šestka, házej znovu

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
MOOSE vyvíjí dvouvrstvé ponožky!
V roce 2008 začala spolupráce společnosti MOOSE s paralympijským vítězem Jiřím Ježkem a Reprezentačn..

UCI Newsletter - speciální edice - Coronavirus
v návaznosti na březnový UCI newsletter vyšla speciální edice, ve které naleznete: · přehl..

Olympijské hry v Tokiu se posouvají na rok 2021


Cyklistika v TV / zobrazit vše

Partneři ČSC

Domácí report. ostatní

Rouvy Real Spring Classic

Mezeru v tréninkové a předzávodní cyklistické přípravě může vyplnit série digitálních závodů ROUVY Real Spring Classics. Pro profesionální závodníky i nadšené amatéry je připraven seriál cyklistických závodů ve virtuálním prostředí ROUVY Real Spring Classics, první závod se jede série je naplánovaný na pondělí 23. března v 18:00.

První závodní trasou je domácí Šumavský MTB maraton České spořitelny, tedy trasa seriálu Kolo pro život. Účastníkům umožní přesunout se alespoň ve virtuální realitě do prostředí Národního parku Šumava. Peloton prvního závodu je našlapaný. Účast potvrdil například olympionik Ondřej Cink, který je momentálně doma v karanténě a možnost startovat na virtuálních závodech uvítal.

"Série ROUVY Real Spring Classics je v době šíření nákazy koronaviru pro mě určitě moc zajímavá. Všechny závody se momentálně ruší, takže bude fajn si zazávodit alespoň takto z domova na trenažeru a i tím se udržovat v dobré kondici. Myslím, že to bude i velká sranda, protože startovka se plní zajímavými jmény," dodal Ondřej Cink.

Do závodní série se také přidá juniorská vicemistryně světa z roku 2018 v cross country horských kol Tereza Sásková, loňský vicemistr světa v maratonu horských kol Kristian Hynek, mistryně ČR v maratonu horských kol 2017 a 2018 Jana Pichlíková, mistr ČR v maratonu horských kol 2019 Martin Stošek a také atletka a běžkyně na lyžích Barbora Havlíčková. Všichni, kteří se chtějí do jarního virtuálního cyklistického seriálu zapojit, potřebují chytrý cyklistický trenažer, kolo a například telefon, iPad nebo počítač. Předplatné do aplikace ROUVY je pro nové účastníky v současné situaci na 30 + 14 dní zdarma.

"Chceme, aby s námi mohlo závodit co nejvíce cyklistů. Současná situace jim znemožnila odjet na tréninkové campy do Itálie nebo Španělska, někteří jsou v karanténě a nikdo neví, kdy budou moci vyrazit ven a na opravdové závody. S námi si mohou čekání na obnovení cyklistické sezony zkrátit a pobavit se," řekl Petr Samek, výkonný ředitel vimperské firmy VirtualTraining s.r.o., která vyvinula software pro indoor cyklistický trénink ROUVY. Všechny závody bude možné sledovat v přímém přenosu s komentářem na YouTube kanálu ROUVY. Start je vždy v 18:00 hodin.

Program závodů:

23. března: Šumavský MTB maraton České spořitelny

25. března: Cape Naturaliste (Austr.)

27. března: Mt. Ventoux (Fr.)

29. března: Scarlino Scalo (It.)

31. března: Vill-sur_Auzon – Monieux (Fr.)

Soubory:

CÍCHA JAROSLAV
23.03.2020 | zobrazeno 183x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC