Zemřel trenér a funkcionář Jiří Wimmer

O víkendu se rozjíždí ŠKODA EXTRALIGA v kolové

Handbiker Patrik Jahoda vyhrál úvodní závod EP

Třetí titul pro Mathieu van der Poela
Třetí světový titul, po zlatu z roku 2015 z Tábora a z loňského roku, vybojoval v elitní kategorii m..

Zahraniční report. mtb

Salamina Epic: Vastl vyhrál poslední etapu

Jan Vastl vyhrál závěrečnou etapu řeckého závodu Salamina Epic.

Čtvrtou 66 kilometrů dlouhou etapu vyhrál český reprezentant Jan Vastl, který v závěrečném stoupání odjel od svých soupeřů s Janem Škarnitzlem. Ten však neměl štěstí v závěrečném sjezdu, kde upadl a do finiše dorazil na čtvrtém místě.

“Etapa byla náročná. Původně jsem jeli ve třech, když jsem poslední kopec trhnul Španěla a zůstal jen s Vastlíkem. Jenže v jedné rychlé pasáži jsem něco trefil, zavřely se mi řídítka a šel jsem. Ještě jsem se zvednul a dojel čtvrtý,” informuje ve zprávě Jan Škarnitzl reprezentačního trenéra Viktora Zapletala.

Po pádu byl Jan Škarnitzl převezen do nemocnice, kde se podrobí detailnějšímu vyšetření ruky.

Vítězství v etapě posunulo Jana Vastla na druhé místo celkového pořadí. Jan Škarnitzl skončil třetí.

Druhá půlka řeckých závodů pokračuje opět čtyř etapovým závodem v pondělí 17. února.

Filip Švestka
14.02.2020 | zobrazeno 89x