Zemřel trenér a funkcionář Jiří Wimmer

O víkendu se rozjíždí ŠKODA EXTRALIGA v kolové

Handbiker Patrik Jahoda vyhrál úvodní závod EP

Třetí titul pro Mathieu van der Poela
Třetí světový titul, po zlatu z roku 2015 z Tábora a z loňského roku, vybojoval v elitní kategorii m..

Zahraniční report. mtb

Škarnitzl na Salamina Epic třetí, Vastl čtvrtý

Druhou etapou v podobě Short Tracku pokračoval dnes etapový závod Salamina Epic.

Short Trackem o délce 2,5 kilometru pokračoval čtyř etapový řecký závod, kde se čeští reprezentanti představili opět mezi nejlepšími. Jan Škarnitzl skončil na třetím místě a Jan Vastl jako čtvrtý.

“V dnešním Short Tracku se promíchalo pořadí, ale rozestupy i pres náročnost okruhu nebyly zas tak velké,” informuje Jan Škarnitzl z Řecka.

“Zítra nás čeká etapa o necelých 30 kilometrech, startuje se přímo do pořádného kopce,” přibližuje třetí etapu v městě Aianteio a cílem v městě Kanakia.

V průběžném pořadí je Jan Škarnitzl druhý s pouhou ztrátou čtyř vteřin na vedoucího Ruse Ivanova a Jan Vast čtvrtý, ten ztrácí devět sekund.

Mezi ženami skončila jako 13. Tereza Sásková. V celkovém pořadí je na 12. místě.

Filip Švestka
12.02.2020 | zobrazeno 93x