Zemřel trenér a funkcionář Jiří Wimmer

O víkendu se rozjíždí ŠKODA EXTRALIGA v kolové

Handbiker Patrik Jahoda vyhrál úvodní závod EP

Třetí titul pro Mathieu van der Poela
Třetí světový titul, po zlatu z roku 2015 z Tábora a z loňského roku, vybojoval v elitní kategorii m..

Zahraniční report. mtb

Čeští bikeři odstartovali v Řecku

Na sérii řeck​ých závodů Salamina Epic MTB Cup vyrazili čeští reprezentanti.

Bikeři ve složení Tereza Sásková, Jan Sáska, Sam Jirouš, Jan Vastl a Jan Škarnitzl absolvují dva závody kategorie C1 a dvě akce v kategorii S1.

V úvodním závodě se neztratili ani čeští reprezentanti, když Jan Vastl skončil třetí a Jan Škarnitzl čtvrtý. V elitní desítce na čtvrtém místě skončila mezi ženami i Tereza Sásková.

“Dnes to byla vcelku rychlá trať, podobná Kypru. Menší převýšení a méně náročná technika. Po startu nás jezdilo asi 15, postupně se to trochu selektovalo a do posledního kola jsme jeli asi v sedmi lidech,” komentoval úvodní závod letošní sezony Škarnitzl.

“Je tu konkurence kluků, co umí zajet i Světové poháry a mladí kluci z U23. Celkem rozmanité pole, uvidíme, kdo ještě přijede na etapáky. Zítra máme volno a pak začínáme etapák s celkem dlouhou časovkou,” přiblížil následující program Honza.

Filip Švestka
09.02.2020 | zobrazeno 248x