Petr Vakoč: Být lídrem bude velká výzva

Nominační kritéria mládeže MTB

Cyklokrosařka Nash uhájila v SP třetí místo

Hrdlička s Loskotem získali na MS bronz v kolové

Provoz sekretariátu přes vánoční svátky
Sekretariát ČSC bude od 23.12.2019 do 1.1.2020 uzavřen.

Světový pohár v dráhové cyklisti... ČT4 SPORT 31.01.2020 Záznam dalšího závodu Světového poháru v dráhové cyklistice...

Domácí report. dráha

Poslední dráhový šampionát ovládli jezdci Dukly

Poslední domácí šampionát na dráze, který byl zároveň závěrečným závodem seriálu Škoda Cupu, ovládli na dráze v Praze-Motole jezdci Dukly Praha. V omniu získali muži i ženy kompletní sady medailí, zlato přidali i mezi juniory.

Mezi muži kraloval jasně Petr Kelemen, který vyhrál o 24 bodů před Nicolasem Pietrulou a bronz s další ztrátou 22 bodů získal Jan Kraus. Mezi ženami vystoupila na nejvyšší stupeň zkušená Jarmila Machačová, další medaile získaly Kateřina Kohoutková a Petra Ševčíková. Nejlepší z juniorek byla Kristýny Burlová, rovněž z Dukly Praha, která obsadila čtvrté místo.

Závod juniorů vyzněl nejlépe pro Martina Čepka, spolu s ním vystoupili na stupně pro trojici nejlepších Josef Čekal a Štěpán Široký (oba TJ Favorit Brno).

Mistrovství ČR v omniu:

Muži:

1. Petr Kelemen 183, 2. Pietrula 159, 3. Kraus (všichni Dukla Praha) 137, 4. Lichnovský (Tufo Pardus Prostějov) 121, 5. Kohout (Dukla Praha) 107, 6. Rugovac (Tufo Pardus Prostějov) 105.

Ženy:

1. Machačová 224, 2. Kohoutková 196, 3. Ševčíková 181, 4. Burlová (všechny Dukla Praha) 119, 5. Bártová (Tufo Pardus Prostějov) 119, 6. S. Džerengová (Dukla Praha) 70.

Junioři:

1. Čepek (Dukla Praha) 150, 2. Čekal 138, 3. Široký (oba TJ Favorit Brno) 118, 4. Borkovec (KOVO Praha) 100, 5. Červíček (Dukla Praha) 95, 6. Papík (KOVO Praha) 88.

Foto:

14.12.2019 | zobrazeno 503x