Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Regionem Orlicka Lanškroun 2020

Dráha Dráha

Mistrovství Olomouckého kraje na dráze

MTB MTB

V neděli startuje ŠKODA TOMKET Pražský MTB pohár

BMX BMX

Trénuj s repre BMX - 7. díl Matěj Bohuslávek

Cyklokros Cyklokros

Cyklokros do nové sezóny se změnami

Sálovka Sálovka

Trénuj s repre SÁLOVKA - 2. díl Adéla Přibylová

Handicapovaní Handicapovaní

Zrušení SP Para-cycling v kanadském Baie-Comeau

Trial Trial

Trénuj s repre TRIAL - 5. díl Vašek Kolář

Trial Ženská cyklistika

Tour de Feminin 2020 - zrušení

Informace ČSC
ČSC vypisuje výběrová řízení - investice
Níže naleznete odkazy na další výběrová řížení.

Techniserv Cup 2020
Techniserv Cup 2020 se rozjede již o víkendu 20.6. a 21.6.2020 a to Olomouckým kritériem a Hanáckými..

ČSC vypisuje výběrová řízení - investice


Cyklistika v TV / zobrazit vše
Spurt ČT4 SPORT 02.06.2020 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Spurt ČT4 SPORT 03.06.2020 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Spurt ČT4 SPORT 05.06.2020 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...

Partneři ČSC

Zahraniční report. sálovka

Hrdlička s Loskotem získali na MS bronz v kolové

Česká kolová se po pěti letech dočkala medaile ze světového šampionátu. Zasloužili se o to Jiří Hrdlička st. a Pavel Loskot, kteří v Basileji skončili třetí a vybojovali tak pro Česko první medaili od roku 2014. Naposledy Češi slavili kov stejné hodnoty před pěti lety v Brně, kdy na stupně vítězů vystoupili Petr Skoták s Pavlem Šmídem.

Česká dvojice vstoupila do turnaje prohrami s Německem a Rakouskem. Poté remizovala 3:3 s Francií, 8:3 zdolala Belgii a na závěr prohrála 4:6 se Švýcarskem. V tabulce skončila čtvrtá a ve druhém kole podruhé podlehla Švýcarsku, tentokrát 3:4. V semifinále prohrála s německou dvojicí Bernd Mlady, Gerhard Mlady 1:5, ale vše si vynahradila v souboji o bronz, když deklasovala Švýcary 6:0. Šestý titul za posledních sedm let získali Rakušané Patrick Schnetzer a Markus Bröll, kteří ve finále zdolali 8:6 německé bratrance Mladé, šampiony z roku 2017.

V krasojízdě obsadila dvojice Jakub Mašek, Tomáš Gruna šesté místo, v soutěži jednotlivců byl Mašek osmý.

Výsledky:

Kolová:

1. Rakousko (Schnetzer, Bröll), 2. Německo (B. Mlady, G. Mlady), 3. ČR (Hrdlička st., Loskot), 4. Švýcarsko (S. Weibel, B. Waibel), 5. Belgie (Damen, Dirikx), 6. Francie (Q. Syfried, M. Seyfried).

Krasojízda:

Otevřené dvojice:

1. Schefold, Hanselmann 168,25, 2. A. Bugner, B. Bugner (všichni Něm.) 145,05, 3. Burri, Hammeschmidtová (Švýc.) 148,20, ...6. Gruna, Mašek (ČR) 107,66.

Dvojice - ženy:

1. Lena Bringskenová, Lisa Bringskenová 142,64, 2. Wurthová, Nattmannová (všehny Něm.) 149,43, 3. Kopfová, Bachmannová (Rak.) 125,53.

Muži:

1. Kohl 208,89, 2. Jüngling (oba Něm.) 192,98, 3. Chin To Wong (Hong.) 176,22, ...8. Mašek 145,70, 11. Kouřil (oba ČR) 123,03.

CÍCHA JAROSLAV
08.12.2019 | zobrazeno 1072x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC