Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Jandová má první profesionální smlouvu v týmu UCI

Dráha Dráha

Poslední dráhový šampionát ovládli jezdci Dukly

MTB MTB

Horská kola čeká nelehká sezona

BMX BMX

Dominik Nekolný Mistrem světa BMX Flatland!

Cyklokros Cyklokros

Boroš a Vaníčková vyhráli celý seriál Toi Toi Cupu

Sálovka Sálovka

Hrdlička s Loskotem získali na MS bronz v kolové

Handicapovaní Handicapovaní

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

Trial Trial

Padla šestka, házej znovu

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Školení trenérů licence B ( II.tř.)
Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si připomenout další termín školení trenérů licence B ( II.tř...

Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
SP Austrálie ČT4 SPORT 15.12.2019 Přímý přenos ze závodu světové série v dráhové cyklistice z ...
Cyklistika 2019 ČT4 SPORT 24.12.2019 Roman Kreuziger popisuje klíčové okamžiky Tour de France, MS...
Cyklistika 2019 ČT4 SPORT 24.12.2019 Roman Kreuziger popisuje klíčové okamžiky Tour de France, MS...

Partneři ČSC

Zahraniční report. cyklokros

Dvě prvenství Hekeleho v Japonsku

Dvě vítězství vybojoval český cyklokrosař Emil Hekele na závodech v Japonsku, kam pravidelně každý rok zamíří posbírat body do žebříčku UCI. Tentokrát to bylo 40 bodů za výhru v závodu druhé kategorie v Takašimě a dvojnásobný počet za prvenství v podniku první kategorie v Minamimaki Village.

O víkendu byli úspěšní i další naši jezdci, kteří startovali na závodu druhé kategorie v polském Goscienu. Závod žen ovládl trojice Češek v pořadí Kateřina Mudříková, Kristýna Zemanová a Nikola Bajgerová. Mezi muži dojel Daniel Mayer čtvrtý.

Výsledky:

Takašima (II. kat.):

1. Hekele (ČR) 1:04:11, 2. Oda +43, 3. Kosaka +1:08, 4. Takenuči +1:11, 5. Muramaki (všichni Jap.) +1:14.

inamimaki Village (I. kat.):

1. Hekele 1:02:21, 2. Maeda +23, 3. Murakami +26, 4. Tosaka +32, 5. Takenuči (všichni Jap.) +33.

Gosciecin (II. kat.):

Ženy:

1. Mudříková 45:39, 2. Zemanová +44, 3. Bajgerová (všechny ČR) +1:15, 4. Krzystaová +1:21, 5. Wojtylaová (obě Pol.) +2:04, ...7. Kukulová, 8. Bártová (obě ČR) obě +2:36.

Muži:

1. Bosmans (Belg.) 1:03:47, 2. Konwa (Pol.) +4, 3. Rombouts (Belg.) +1:33, 4. Mayer (ČR) +1:59, 5. Mikler (Pol.) +2:08, 6. Petruš +3:24, ...9. Rauchfuss (oba CR) +4:07.

Junioři:

1. Jot (Fr.) 41:16, 2. Wang (Dán.) +9, 3. Pomian (Pol.) +16, ...6. Vykydal (ČR) +1:38.

CÍCHA JAROSLAV
25.11.2019 | zobrazeno 420x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC