Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Petr Vakoč: Být lídrem bude velká výzva

Dráha Dráha

Kraus s Pietrulou druzí v Brémách na Šetidenních

MTB MTB

Horská kola čeká nelehká sezona

BMX BMX

Dominik Nekolný Mistrem světa BMX Flatland!

Cyklokros Cyklokros

Hekele podepsal statut reprezentanta a pojede MS

Sálovka Sálovka

Hrdlička s Loskotem získali na MS bronz v kolové

Handicapovaní Handicapovaní

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

Trial Trial

Padla šestka, házej znovu

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Informace ze zasedání Prezidia ČSC
Prezidium Českého svazu cyklistiky se sešlo v úterý 14.1.2020 ke svému prvnímu jednání v roce 2020 a..

PF 2020
Přejeme Vám i Vašim blízkým krásné a klidné Vánoce. Šťastný a úspěšný rok 2020. Český svaz cyklisti..

Provoz sekretariátu přes vánoční svátky
Sekretariát ČSC bude od 23.12.2019 do 1.1.2020 uzavřen.

Cyklistika v TV / zobrazit vše
Světový pohár v dráhové cyklisti... ČT4 SPORT 26.01.2020 Přímý přenos dalšího závodu Světového poháru v dráhové cykli...
Světový pohár v dráhové cyklisti... ČT4 SPORT 31.01.2020 Záznam dalšího závodu Světového poháru v dráhové cyklistice...

Partneři ČSC

Domácí report. dráha

Babor vyhrál vylučovačku, Pietrula stíhačku

Druhý den bojů závodů Maxbike mistrovství Planety – Velká cena hlavního města Prahy, které bylo zároveň dalším podnikem Škoda Cupu, se bojovalo o další mistrovské medaile. Mezi muži vybojoval třetí zlato ve stíhacím závodu Nicolas Pietrula, vylučovací závod ovládl Daniel Babor z TUFO Pardus Prostějov.

V hale v Motole ve vylučovačce byl druhý Jan Voneš z Favoritu Brno a třetí Luděk Lichnovský, týmový kolega Babora. Ve stíhacím závodu bral stříbro Petr Kelemen (Dukla Praha a bronz Kraus.

Výsledky:

Muži:

Vylučovací závod - MČR:

1. Babor (TUFO Pardus Prostějov), 2. Voneš (TJ Favorit Brno), 3. Lichnovský, 4. Dolníčef (oba TUFO Pardus Prostějov), 5. Křenek (TJ Favorit Brno), 6. Rugovac (TUFO Pardus Prostějov).

Stíhací závod - MČR:

Finále: Pietrula 4:38,104 - Petr Kelemen 4:39,484, o 3. místo: Kraus (všichni Dukla Praha) 4:40,048 - Smékal (TUFO Pardus Prostějov) dostižen, 5. Bouček (Topforex -Lapierre) 4:44,795, 6. Janoš (Dukla Praha) 4:46,003.

Omnium:

Žáci: 1. Bittman (KOVO Praha) 4, 2. Peterka (SK Petřín Plzeň) 5, 3. Bradáč (Dukla Praha) 12.

Žákyně: 1. Jadrná (Sportcomplex Břeclav) 4, 2. Viková 6, 3. Strakatá (obě Dukla Praha) 10.

Kadetky: 1. A. Jaborníková (Sportcomplex Břeclav) 4, 2. Peterková (Roman Kreuziger Cycling Academy) 9, 3. Marková (Dukla Praha) 13.

Kadeti: 1. M. Koblížek (TUFO Pardus Prostějov) 6, 2. O. Šilhavý (KOVO Praha) 7, 3. Kadlec (Dukla Praha) 14.

Junioři: 1. Čepek (Dukla Praha) 4, 2. Široký (TJ Favorit Brno) 8, 3. Červíček (Dukla Praha) 15.

Juniorky: 1. Bártová (TUFO Pardus Prostějov) 12, 2. Bartoníková (Dukla Brno) 13, 3. Hejhalová (Dukla Praha) 16.

Ženy: 1. Machačová 5, 2. Kohoutková (obě Dukla Praha) 6, 3. V. Jaborníková (Dukla Brno) 15,

Madison:

Žáci: 1. Bittman, Dvořáček (KOVO Praha).

Žákyně a kadetky: 1. Marková, Müllerová (Dukla Praha/TUFO Pardus Prostějov) 31, 2. Strakatá, Viková (Dukla Praha) -3, 3. Černá, Peterková (Roman Kreuziger Cycling Academy) -28.

Junioři: 1. Čepek, Vávra (Dukla Praha) 45, 2. Čekal, Širokvý (TJ Favorit Brno) 4, 3. Borkovec, Papík (KOVO Praha) -41.

CÍCHA JAROSLAV
17.11.2019 | zobrazeno 592x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC