Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Jandová má první profesionální smlouvu v týmu UCI

Dráha Dráha

Poslední dráhový šampionát ovládli jezdci Dukly

MTB MTB

Horská kola čeká nelehká sezona

BMX BMX

Dominik Nekolný Mistrem světa BMX Flatland!

Cyklokros Cyklokros

Boroš a Vaníčková vyhráli celý seriál Toi Toi Cupu

Sálovka Sálovka

Hrdlička s Loskotem získali na MS bronz v kolové

Handicapovaní Handicapovaní

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

Trial Trial

Padla šestka, házej znovu

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Školení trenérů licence B ( II.tř.)
Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si připomenout další termín školení trenérů licence B ( II.tř...

Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
SP Austrálie ČT4 SPORT 15.12.2019 Přímý přenos ze závodu světové série v dráhové cyklistice z ...
Cyklistika 2019 ČT4 SPORT 24.12.2019 Roman Kreuziger popisuje klíčové okamžiky Tour de France, MS...
Cyklistika 2019 ČT4 SPORT 24.12.2019 Roman Kreuziger popisuje klíčové okamžiky Tour de France, MS...

Partneři ČSC

Domácí report. dráha

Dvě zlata na MČR Pietruly

Dva mistrovské tituly vybojoval Nicolas Pietrula z Dukly Praha na závodech Maxbike mistrovství Planety – Velká cena hlavního města Prahy, který byl zároveň dalším dílem Škoda Cupu. Pietrula ovládl bodovací závod a spolu s Janem Krausem, Petrem Kelemenem a Matyášem Janošem i stíhací závod družstev. Ve dvoudenních závodech se z titulu radovala i Kateřina Kohoutková, z Dukly Praha ve vylučovacím závodu.

V bodovačce nasbíral Pietrula 129 bodů, druhý Luděk Lichnovský (TUFO Pardus Prostějov) 115 a třetí skončil další jezdec Dukly Praha Martin Voltr 83. Mezi sprintery ve vložených závodech kraloval David Sojka, který vyhrál sprint i keirin.

Výsledky:

Muži:

Stíhací závod družstev - MČR:

Finále: Kraus, Pietrula, Petr Kelemen, Janoš (Dukla Praha) 4:22,184 - Kohout, Junek, Voltr, Voneš (Dukla Praha/Favorit Brno) dojeti, o 3. místo: Rugovac, Babor, Lichnovský, Smékal, Dolníček (TUFO Pardus Prostějov) 4:30,821 - Bárta, Müller, Řeha, Kolařík (TUFO Pardus Prostějov) dojeti.

Bodovací závod - MČR:

1. Pietrula (Dukla Praha) 129, 2. Lichnovský (TUFO Pardus Prostějov) 115, 3. Voltr (Dukla Prah) 82, 4. Babor (TUFO Pardus Prostějov) 72, 5. Kraus (Dukla Praha) 52, 6. Bouček (Topforex - Lapierre) 49.

Vylučovací závod - MČR:

Žáci: 1. Bittman, 2. Dvořáček (oba KOVO Praha), 3. Bradáč (Dukla Praha).

Žákyně: 1. Jadrná (Sportcomplex Břeclav), 2. Černá (TJ AŠ Ml. Boleslav), 3. Viková (Dukla Praha).

Kadetky: 1. A. Jaborníková (Sportcomplex Břeclav), 2. Spěšná (MS Bike Academy Racing), 3. Müllerová (TUFO Pardus Prostějov).

Kadeti: 1. M. Koblížek (TUFO Pardus Prostějov), 2. O. Šilhavý (KOVO Praha), 3. Rich. Kobr (TJ Lokomotiva Beroun).

Junioři: 1. Čepek (Dukla Praha), 2. Papík (KOVO Praha), 3. Vávra (Dukla Praha).

Ženy:

1. Kohoutková, 2. Burlová, 3. Machačová (všechny Dukla PRaha), 4. Bartoníková (Dukla Brno), 5. Bártová (TUFO Pardus Prostějov), 6. V. Jaborníková (Dukla Brno).

Sprint:

Finále: David Sojka - Jiří Janošek 2:1, o 3. místo: Šťastný - Hanus (všichni Dukla Brno) 2:1.

Keirin:

1. Sojka, 2. Šťastný, 3. Hanus, 4. Janošek.

CÍCHA JAROSLAV
17.11.2019 | zobrazeno 331x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC