Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

I druhou virtuální Grand Prix vyhrál Daniel Turek

Dráha Dráha

Mistrovství Olomouckého kraje na dráze

MTB MTB

Strabag Cup – ČP XCO - NOVÉ TERMÍNY

BMX BMX

Trénuj s repre BMX - 7. díl Matěj Bohuslávek

Cyklokros Cyklokros

Cyklokros do nové sezóny se změnami

Sálovka Sálovka

Trénuj s repre SÁLOVKA - 2. díl Adéla Přibylová

Handicapovaní Handicapovaní

Zrušení SP Para-cycling v kanadském Baie-Comeau

Trial Trial

Trénuj s repre TRIAL - 5. díl Vašek Kolář

Trial Ženská cyklistika

Tour de Feminin 2020 - zrušení

Informace ČSC
ČSC vypisuje výběrová řízení - investice


Revidovaný UCI silniční kalendář 2020


ČSC vypisuje výběrové řízení - investice
Předmětem veřejné zakázky je dodávka kamerového systému pro zabezpečení sportoviště. Dodávka kam..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
Příběh bikera - Jan Kopka ČT4 SPORT 28.05.2020 Příběh bikera aneb cesta za Hotelem California
Příběh bikera - Jan Kopka ČT4 SPORT 29.05.2020 Příběh bikera aneb cesta za Hotelem California
Příběh bikera - Jan Kopka ČT4 SPORT 08.06.2020 Příběh bikera aneb cesta za Hotelem California

Partneři ČSC

Domácí report. sálovka

Titul v kolové již popáté v řadě pro Svitávku

V nové sportovní hale ve Svitávce vybojovali domácí hráči týmu SC Svitávka (Jiří Hrdlička st., Pavel Loskot) v kolové již pátý titul v řadě. Ve finále se utkali podle předpokladů se Sokolem Zlín-Prštné (Ludvík Písek, Miroslav Gottfried) a zvítězili v něm 3:0. Dvojice Hrdlička, Loskot si současně vybojovala nominaci na mistrovství světa, které se uskuteční v Basileji první prosincový víkend.

V boji o třetí místo se utkaly týmy Favoritu Brno (Jan Havlíček, Robert Zvolánek) a MO Svitávky 1 (Pavel Vitula, Pavel Richter) a po penaltovém rozstřelu byla šťastnější dvojice Favoritu Brno (3:3/2:1).

V krasojízdě v kategorii žen již popáté úspěšně obhájila titul závodnice oddílu TJ SS Němčice nad Hanou Adéla Přibylová, která při své povedené jízdě zajela bodovou hodnotu 120,56. Na druhém místě skončila Michaela Vosičková, taktéž z Němčic nad Hanou, která si zajela svůj osobní rekord a trojici nejlepších uzavírala Klára Kovářová ze Sokola Horních Heršpic.

V kategorii mužů byl největším favoritem brněnský Jakub Mašek z oddílu TJ Sokol Řečkovice. Svoji roli favorita potvrdil a zvítězil po odjeté sestavě s hodnotou 149,68. Na stříbrnou medaili v mužské kategorii dosáhl Ondřej Hanzlíček z SKP Komety Brno a na bronzový stupeň vystoupil mladý reprezentant v juniorských kategoriích brněnský Radek Jančík ze Sokola Horních Heršpic.

V kategorii dvojice open vybojoval svoji druhou zlatou medaili opět brněnský Jakub Mašek, tentokrát se svým dlouholetým oddílovým kolegou Tomášem Grunou, druhou příčku obsadili sourozenci Veronika a Jan Kripner a na třetím místě pak skončila dvojice Klára Kovářová / Radek Jančík.

Výsledky:

Kolová:

Finále: Hrdlička, Loskot (SC Svitávka) - Gottfried, Písek (Sokol Zlín Prštné) 3:0. O 3. místo: Havlíček, Zvolánek (Favorit Brno I) - Richter, Vitula (MO Svitávka) 3:3, pen. 2:1.

Krasojízda:

Muži:

1. Mašek (Sokol Brno Řečkovice) 149,68, 2. Hanzlíček (Kometa Brno) 117,05, 3. Jančík (Sokol Horní Heršpice) 111,42.

Ženy:

1. Přibylová 120,56, 2. Vosičková (obě TJ SS Němčice na Hané) 90,46, 3. Kovářová (Sokol Horní Heršpice) 90,17.

Dvojice open:

1. Mašek, Gruna (Sokol Brno Řečkovice).

Dvojice ženy:

1. Vosičková, Florová (TJ SS Němčice na Hané).

Foto:

CÍCHA JAROSLAV
23.10.2019 | zobrazeno 515x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC