Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Vydařená sezóna na Třebešíně

Dráha Dráha

Dráhaři Babor ani Hochman na ME neuspěli

MTB MTB

MTB Tour v Litoměřicích ovládl Vít Řehák

BMX BMX

Topinka má skalp mistra světa

Cyklokros Cyklokros

Čeští krosaři slavili úspěchy v Trnavě

Sálovka Sálovka

Ve Svitávce se rozdělí medaile MČR v sálovce

Handicapovaní Handicapovaní

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

Trial Trial

O vlásek od medaile

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Výběrové řízení - dodávkové automobily


Cyklistika v TV / zobrazit vše

Partneři ČSC

Domácí report. dráha

Třináct Čechů pojede na dráhové ME

Na evropském dráhovém šampionátu v nizozemském Apeldoornu, který se uskuteční ve dnech 16. - 20. října, se představí celkem třináct českých jezdců. Do bojů o medaile zasáhne šest sprinterů a sedmička cyklistů ve vytrvalostních disciplínách.

V Apeldoornu ale nepůjde jen o evropské medaile, ale v sázce jsou i cenné body do olympijské kvalifikace pro hry 2020 v Tokiu.

Čeští dráhaři mají celkem dost co napravovat. Před rokem ve skotském Glasgow se jim příliš nedařilo a nejlepšími výsledky byla sedmá místa Robina Wagnera v závodu na 1 km s pevným startem, kde ještě skončil Tomáš Bábek devátý a rovněž sedmá příčka tria Pavel Kelemen, Wagner a Bábek v olympijském sprintu, do elitní desítky se ještě dostali desátí Jarmila Machačová v bodovačce a vylučovacím závodu Daniel Babor.

Česká nominace:

Sprinterské disciplíny:

Muži:

Tomáš Bábek (keirin, týmový sprint, 1 km s pevným startem), Pavel Kelemen (keirin, týmový sprint, sprint), Martin Čechman (keirin, týmový sprint, sprint), Robin Wagner (1 km s pevným startem).

Ženy:

Sára Kaňkovská (sprint, keirin, 500 m s pevným startem), Veronika Jaborníková (sprint, keirin, 500 m s pevným startem).

Vytrvalostní diciplíny:

Muži:

Petr Kelemen (omnium, vylučovací závod, madison), Daniel Babor (madison, scratch), Nicolas Pietrula (stíhací závod, bodovací závod).

Ženy:

Jarmila Machačová (bodovací závod, scratch), Kateřina Kohoutková (madison), Petra Ševčíková Omnium), Lucie Hochmann (madison, vylučovací závod).

CÍCHA JAROSLAV
11.10.2019 | zobrazeno 451x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC