Ve Svitávce se rozdělí medaile MČR v sálovce

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

O vlásek od medaile

Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Výběrové řízení - dodávkové automobily

Zahraniční report. mtb

V předolympijském testu skončil Cink sedmý

V dnešním předolympijském testovacím závodě, který se uskuteční za rok v Tokiu, skončil český reprezentant Ondřej Cink na sedmém místě. Nejrychlejší byl Švýcar Nino Schurter.

Náročnou trať v japonském středisku Japan Cycle Sports Center v městečku Izu si vyzkoušel také Jan Škarnitzl a dvojnásobný olympijský medailista Jaroslav Kulhavý. Škarnitzl finišoval jako třicátý a olympijský vítěz z Londýna Kulhavý na 37. místě.

V závodě žen na 28. místě skončila česká šampionka Jitka Čábelická, zvítězila Švýcarka Jolanda Neffová.

Výsledky:

Muži Elite:

1. Schurter (Švýc.) 1:17:18, 2. Koretzky (Fr.) +2, 3. L. Braidot (It.) +10, ...7. Cink +44, 30. Škarnitzl +5:11, 37. Kulhavý (všichni ČR) +9:52.

Ženy Elite:

1. Neffová 1:16:12, 2. Freiová (obě Švýc.) +1:46, 3. Terpstraová (Niz.) +2:30, ...28. Čábelická (ČR) +10:41.