Ve Svitávce se rozdělí medaile MČR v sálovce

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

O vlásek od medaile

Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Výběrové řízení - dodávkové automobily

Zahraniční report. cyklokros

Čeští krosaři sedmkrát na podiu v Rakové

Celkem sedm pódiových umístění vybojovali čeští cyklokrosaři v závodu Slovenského poháru v Rakové, který se jel jako podnik druhé kategorie kalendáře UCI. Za vítězným Belgičanem Braamem Merlierem dojel druhý ve shodném čase Emil Hekele a třetí skončil Tomáš Paprstka.

Mezi ženami slavila vítězství, stejně jako v sobotu v Hlinsku, nizozemská krosařka Geerte Hoekeová před Elizabeth Ungermanovou a Nikolou Bajgerovou. Češi si naprosto podmanili kategorii juniorů, když tři nejlepší projeli cílem v pořadí Jan Zatloukal, Matyáš Fiala a Pavel Bittner.

Podstatně kvalitnější startovní pole se sešlio ve švýcarském Aigle. V úvodním podniku EKZ CrossTour - Švýcarském poháru, v závodu první kategorie, si vedla nejlépe Pavla Havlíková. Cílem projela pátá, ale ve shodném čase jako třetí Francouzka Borquierová, zvítězila Perrine Clauzelová z Francie.

Mezi muži slavil výhru Belgičan Vincent Baestaens, Michale Boroš byl dvanáctý, o dvě místa za ním skončil Jan Nesvadba.

Výsledky:

Aigle (1. kat.):

Muži:

1. Baestaens (Belg.) 57:26, 2. Lloret (Šp.) +1, 3. D. Vanthourenhout (Belg.) +20, 4. Rouuiller (Švýc.) +26, 5. W. Bosmans (Belg.) +29, 6. Rüegg (Švýc.) +39, ...12. Boroš 1:47, 14. Nesvadba (oba ČR) +2:01.

Ženy:

1. Clauzelová (Fr.) 44:11, 2. Barhoumiová (Švýc.) +26, 3. Borquierová (Fr.), 4. Persicová (It.), 5. Havlíková (ČR) všechny +47, 6. Gariboldiová (It.) +53.

x-x-x

Raková (2. kat.):

Muži:

1. B. Merlier (Belg.) 57:31, 2. Hekele stejný čas, 3. Paprstka (oba ČR) +59, 4. Liessens +1:08, 5. Rombouts (oba Belg.) +2:07, 6. Ulík (SR) +2:47, ...9. Říman (ČR) +4:10.

Ženy:

1. Hoekeová (Niz.) 47:36, 2. Ungermanová +27, 3. Bajgerová +1:39, 4. Mudříková +1:53, 5. Švihálková +1:58, 6. Vaníčková +2:31, 7. Janů +2:55, 8. Bedrníková (všechny ČR) +3:06.

Junioři:

1. Zatloukal 41:59, 2. Fiala +25, 3. Bittner (všichni ČR) +35, 4. Brenner (Něm.) +49, 5. Šulc +1:08, 6. Jindřich (oba ČR) +1:20.