Ve Svitávce se rozdělí medaile MČR v sálovce

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

O vlásek od medaile

Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Výběrové řízení - dodávkové automobily

Zahraniční report. cyklokros

Čeští krosaři v Popradu na stupních vítězů

Úspěšní byli čeští krosaři na závodu první kategorie UCI Grand Prix Poprad. V podniku Slovenského poháru, stejně jako v sobotu při TOI TOI Cupu v Mladé Boleslavi, vyhrál mezi muži německý mistr Marcel Meisen, ale s pouhou ztrátou 19 vteřin skončil druhý Tomáš Paprstka z Expres CZ Tufo team Kolín, kterému sedla náročná trať.

V Mladé Boleslavi druhý Michael Boroš (ČEZ Cyklo team Tábor) tentokrát dojel pátý a mladý Tomáš Kopecký (Pauwels Sauzen - Bingoal) vybojoval osmé místo.

Mezi ženami byla Karolína Bedrníková (Expres CZ Tufo team Kolín) pátá, dvě první místa si oproti Mladé Boleslavi vyměnily dnes první Geerte Hoekeová (Niz.) a druhá Belgičanka Alicia Francková.

Prvenství pro český cyklokros vybojoval Matyáš Kopecký, druhý byl v cíli Danie Žvak.

Výsledky:

Muži:

1. Meisen (Něm.) 1:04:59, 2. Paprstka (ČR) +19, 3. Bosmans +43, 4. Merlier (oba Belg.) +1:09, 5. Boroš (ČR) +1:41, 6. Ulík (SR) +1:49, ...8. T. Kopecký +3:05, 9. Říman +3:31, 10. Hekele (všichni ČR) +4:19.

Ženy:

1. Hoekeová (Niz.) 48:54, 2. Francková (Belg.) +55, 3. Heiglová (Rak.) +1:07, ...5. Karolína Bedrníková +2:54, 7. Mudříková (obě ČR) +4:14.

Junioři:

1. M. Kopecký 43:57, 2. Žvak (oba ČR) +8, 3. Capora (It.) +289, 4. Sporysch (ČR) +1:35.