Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Petr Vakoč: Být lídrem bude velká výzva

Dráha Dráha

Sára Kaňkovská devátá v keirinu na SP

MTB MTB

Bikerka Čábelická míří přípravu k Tokiu 2020

BMX BMX

Dominik Nekolný Mistrem světa BMX Flatland!

Cyklokros Cyklokros

Cyklokrosařka Nash uhájila v SP třetí místo

Sálovka Sálovka

Hrdlička s Loskotem získali na MS bronz v kolové

Handicapovaní Handicapovaní

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

Trial Trial

Padla šestka, házej znovu

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Informace ze zasedání Prezidia ČSC
Prezidium Českého svazu cyklistiky se sešlo v úterý 14.1.2020 ke svému prvnímu jednání v roce 2020 a..

PF 2020
Přejeme Vám i Vašim blízkým krásné a klidné Vánoce. Šťastný a úspěšný rok 2020. Český svaz cyklisti..

Provoz sekretariátu přes vánoční svátky
Sekretariát ČSC bude od 23.12.2019 do 1.1.2020 uzavřen.

Cyklistika v TV / zobrazit vše
Světový pohár v dráhové cyklisti... ČT4 SPORT 31.01.2020 Záznam dalšího závodu Světového poháru v dráhové cyklistice...

Partneři ČSC

Domácí report. silnice

Průběžné pořadí ČP mládeže a žen TECHNISERV CUP

Český pohár mládeže a žen na silnici TECHNISERV CUP 2019 se blíží ke svému konci, na předposlední zářijový víkend jsou naplánovány jeho závěrečné dva díly, kde se také rozhodne o celkových vítězích a vítězkách soutěže.

Ti budou vyhlášeni po skončení posledního ze sedmnácti závodů. Český pohár mládeže a žen na silnici TECHNISERV CUP 2019 tentokrát zavítá Lovosic, kde se pojede Kritérium nadějí, když z původně plánované časovky z technických důvodů sešlo. V neděli se pak závodníci postaví na start silničního závodu v Židovicích.  

Jako první se na trať vydá nábor, mladší žáci a žákyně a poté kategorie starších žáků, kde se ve dresu průběžně vedoucího závodníka představí úřadující mistr republiky Richard Kobr (TJ Lokomotiva Beroun). Následovat bude kategorie starších žákyň, kde je ve vedení Adéla Marková z Dukly Praha. V kadetkách překryje dres úřadující mistryně republiky trikot vedoucí závodnice, když se v čele tabulky drží Anna Jaborníková (Sportcomplex Břeclav). Závod kategorie kadetů bude podle průběžného pořadí velmi napínavý, protože bodové rozdíly mezi prvními třemi závodníky nejsou velké a bojovat se jistě bude až do posledních metrů. Vedoucím závodníkem je po vítězné vlně na severu Čech Štěpán Telecký (TJ Favorit Brno), šest bodů na něj ztrácí Daniel Mráz (Mapei Merida Kaňkovský) a osmnáct Marek Jelínek (Cyklo Mikulášek Znojmo o.s.).

V juniorkách je ve vedení vítězka posledního kritéria v Břízkách Aneta Lochmanová (MG Bike Team), na druhém místě figuruje Nicole Hartychová (Mitas Mercedes – Benz Praha Trek) a průběžně třetí je Kristýna Burlová (Dukla Praha), která zatím suverénně ovládla každý pohárový závod, na kterém startovala. Mezi juniory je ve vedení Pavel Bittner (Mapei Merida Kaňkovský) před Jakubem Ťoupalíkem (Cycling Academy Tábor) a Lukášem Runtem (SportRaces Isaac Team). Pořadí na prvních dvou místech už by se ale měnit nemělo, vzhledem k tomu, že Bittner vede s náskokem více než dvou set bodů a druhý Ťoupalík má na Runta náskok více než čtyři sta bodů. 

Podobně je tomu také v kategorii žen, kde má v čele tabulky sto padesáti bodový náskok Jarmila Machačová (Team Dukla Praha) na druhou Nikolu Bajgerovou (Team Dukla Praha). Na třetím místě se prozatím drží Kamila Janů (ČEZ Cyklo Team Tábor).

Do celkového hodnocení se započítává sedm výsledkově nejlepších silničních závodů a pět výsledkově nejlepších kritérií. 

 

 

 

Soubory:

Judita Lorencová
12.09.2019 | zobrazeno 783x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC