Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Hník celkově třetí na Okolo Rumunska, Bárta pátý

Dráha Dráha

Vendolský s Krausem mistry ČR v madisonu

MTB MTB

Maraton v Harrachově vyhráli Adel a Cesnaková

BMX BMX

Topinka má skalp mistra světa

Cyklokros Cyklokros

Nestárnoucí Nash: skončila druhá na úvod SP v Iowě

Sálovka Sálovka

České týmy v kolové bodovaly na 4. kole SP

Handicapovaní Handicapovaní

Další tři české medaile na SP handicapovaných

Trial Trial

Třetí místo Pečínkové ve Světovém poháru

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Výběrové řízení - dodávkové automobily


ČESKÁ TELEVIZE - EVROPSKÉ HRY V MINSKU
Rozhovor o úspěších cyklistů na Evropských hrách v Minsku.

Cyklistika v TV / zobrazit vše

Partneři ČSC

Domácí report. silnice

Průběžné pořadí ČP mládeže a žen TECHNISERV CUP

Český pohár mládeže a žen na silnici TECHNISERV CUP 2019 se blíží ke svému konci, na předposlední zářijový víkend jsou naplánovány jeho závěrečné dva díly, kde se také rozhodne o celkových vítězích a vítězkách soutěže.

Ti budou vyhlášeni po skončení posledního ze sedmnácti závodů. Český pohár mládeže a žen na silnici TECHNISERV CUP 2019 tentokrát zavítá Lovosic, kde se pojede Kritérium nadějí, když z původně plánované časovky z technických důvodů sešlo. V neděli se pak závodníci postaví na start silničního závodu v Židovicích.  

Jako první se na trať vydá nábor, mladší žáci a žákyně a poté kategorie starších žáků, kde se ve dresu průběžně vedoucího závodníka představí úřadující mistr republiky Richard Kobr (TJ Lokomotiva Beroun). Následovat bude kategorie starších žákyň, kde je ve vedení Adéla Marková z Dukly Praha. V kadetkách překryje dres úřadující mistryně republiky trikot vedoucí závodnice, když se v čele tabulky drží Anna Jaborníková (Sportcomplex Břeclav). Závod kategorie kadetů bude podle průběžného pořadí velmi napínavý, protože bodové rozdíly mezi prvními třemi závodníky nejsou velké a bojovat se jistě bude až do posledních metrů. Vedoucím závodníkem je po vítězné vlně na severu Čech Štěpán Telecký (TJ Favorit Brno), šest bodů na něj ztrácí Daniel Mráz (Mapei Merida Kaňkovský) a osmnáct Marek Jelínek (Cyklo Mikulášek Znojmo o.s.).

V juniorkách je ve vedení vítězka posledního kritéria v Břízkách Aneta Lochmanová (MG Bike Team), na druhém místě figuruje Nicole Hartychová (Mitas Mercedes – Benz Praha Trek) a průběžně třetí je Kristýna Burlová (Dukla Praha), která zatím suverénně ovládla každý pohárový závod, na kterém startovala. Mezi juniory je ve vedení Pavel Bittner (Mapei Merida Kaňkovský) před Jakubem Ťoupalíkem (Cycling Academy Tábor) a Lukášem Runtem (SportRaces Isaac Team). Pořadí na prvních dvou místech už by se ale měnit nemělo, vzhledem k tomu, že Bittner vede s náskokem více než dvou set bodů a druhý Ťoupalík má na Runta náskok více než čtyři sta bodů. 

Podobně je tomu také v kategorii žen, kde má v čele tabulky sto padesáti bodový náskok Jarmila Machačová (Team Dukla Praha) na druhou Nikolu Bajgerovou (Team Dukla Praha). Na třetím místě se prozatím drží Kamila Janů (ČEZ Cyklo Team Tábor).

Do celkového hodnocení se započítává sedm výsledkově nejlepších silničních závodů a pět výsledkově nejlepších kritérií. 

 

 

 

Soubory:

Judita Lorencová
12.09.2019 | zobrazeno 403x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC