Petr Vakoč: Být lídrem bude velká výzva

Bikerka Čábelická míří přípravu k Tokiu 2020

Cyklokrosařka Nash uhájila v SP třetí místo

Hrdlička s Loskotem získali na MS bronz v kolové

Provoz sekretariátu přes vánoční svátky
Sekretariát ČSC bude od 23.12.2019 do 1.1.2020 uzavřen.

Světový pohár v dráhové cyklisti... ČT4 SPORT 31.01.2020 Záznam dalšího závodu Světového poháru v dráhové cyklistice...

Domácí report. dráha

Čechman druhý v keirinu na Framaru

Nejlepšího výsledku na dráhových závodech Škoda CUP - Českého poháru, tradičního podniku Framar v Praze na Třebešíně dosáhl ve sprinterských disciplínách Martin Čechman z Dukly Brno. V keirinu skončil druhý, když nestačil pouze na německého jezdce Marka Jurczyka.

Ve sprintu skončil Čechman čtvrtý, Robin Wagner byl pátý, stejně jako Jiří Janošek v keirinu. Sprint ovládl Hsien Nie-sin z Hongkongu.

Mezi ženami kralovala Ukrajinak Olena Stariková, který vyhrála jak sprint tak keirin. Sára Kaňkovská (Dukla Brno) byla v keirinu šestá.

Výsledky:

Muži:

Keirin: 1. Jurczyk (Něm.), 2. Čechman (Dukla Brno), 3. Mošchonskij (Ukr.), 4. Hsien Nie-sin (Hong.), 5. Janošek (Dukla Brno), 6. Korobov (Ukr.).

Sprint:

1. Hsien Nie-sin, 2. Jurczyk, 3. Mošchonskij, 4. Čechman, 5. Wagner (Dukla Brno), 6. Szabo (Rum.).

Ženy:

Keirin:

1. Stariková, 2. Basovová (obě Ukr.), 3. Capewellová (Brit.), 4. Friedrichová (Něm.), 5. Gniděnková (Rus.), 6. S. Kaňkovská (Dukla Brno).

Sprint:

1. Stariková, 2. Friedrichová, 3. Basovová, 4. Capewellová, 5. Gniděnková.

08.09.2019 | zobrazeno 396x