Petr Vakoč: Být lídrem bude velká výzva

Bikerka Čábelická míří přípravu k Tokiu 2020

Cyklokrosařka Nash uhájila v SP třetí místo

Hrdlička s Loskotem získali na MS bronz v kolové

Provoz sekretariátu přes vánoční svátky
Sekretariát ČSC bude od 23.12.2019 do 1.1.2020 uzavřen.

Světový pohár v dráhové cyklisti... ČT4 SPORT 31.01.2020 Záznam dalšího závodu Světového poháru v dráhové cyklistice...

Domácí report. mtb

Nominace na MS v maratonu

Na základě souhlasu Komise MTB Českého svazu cyklistiky a Prezidia ČSC oznámil reprezentační kouč Viktor Zapletal nominaci na světový šampionát v maratonu. Ten se uskuteční 22. září ve švýcarském Grächenu. Na muže čeká trať dlouhá 90,25 km se startem v 9:00, o hodinu později vyrazí ženy na okruh měřící 69,64 km.

Ženy se postaví na start ve trojici, čeští bikeři si vyjeli sedm nominačním míst a startovat bude i šestý z nedávného mistrovství věta v cross country Ondřej Cink i dvojnásobný bronzový medalista z MS Kristian Hynek.

Nominace:

Ženy:

Jana Czeczinkarová (Mitas Mercedes-Benz Praha Trek), Jana Pichlíková (Kross Bikeranch Team). Milena Cesnaková (Maloja - Rocky Mountain).

Muži:

Ondřej Cink (Kross Racing Team), Martin Stošek, Kristian Hynek (oba Vitalo Future Cycling), Matouš Ulman (Česká spořitelna Accolade), Jan Vastl (Superior XC Team), Filip Adel (Superior Velsbike Team), Marek Rauchfuss (Kross Bikeranch Team).

Soubory:

03.09.2019 | zobrazeno 499x