Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Český pohár na silnici se přesouvá do Ostravy

Dráha Dráha

GP Prostějov – Memoriál Ot. Malečka příští týden

MTB MTB

Dramatická soutěž týmů TOMKET Pražského MTB poháru

BMX BMX

Topinka má skalp mistra světa

Cyklokros Cyklokros

Tábor bude opět hostit SP v cyklokrosu

Sálovka Sálovka

Písek s Gottfiedem pátí v Evropě

Handicapovaní Handicapovaní

Další tři české medaile na SP handicapovaných

Trial Trial

Šest medailí z Wadowic

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Výběrové řízení - dodávkové automobily


ČESKÁ TELEVIZE - EVROPSKÉ HRY V MINSKU
Rozhovor o úspěších cyklistů na Evropských hrách v Minsku.

Výběrové řízení - Světelné tabule
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na světelné tabule...

Cyklistika v TV / zobrazit vše

Partneři ČSC

Domácí report. dráha

Omnium v Brně vyhrál Kohout

Michal Kohout z Dukly Praha vyhrál omnium, které se skládalo z vylučovačky a bodovacího závodu v rámci závodu Turné čtyř drah. Muži ještě absolvovali madison, které ovládli rovněž jezdci Dukly Praha ve složení Ondřej Vendolský a Nicolas Pietrula.

Výsledky:

Muži a junioři:

Madison:

1. Vendolský, Pietrula (Dukla Praha) 32, 2. Dolníček, Rugovac (TUFO Pardus Prostějov) 30, 3. Voneš, Křenek (TJ Favorit Brno) 18.

Omnium:

1. Kohout (Dukla Praha) 84, 2. Pietrula 77, 3. Rugovac 74.

Žáci:

Omnium:

1. D. Šilhavý (KOVO Praha) 64, 2. Drobný (SR) 61, 3. Rich. Kobr (TJ Lokomotiva Beroun) 54.

Kadeti:

Omnium:

1. Telecký 71, 2. Široký (oba TJ Favorit Brno) 62, 3. Vávra (Dukla Praha) 58.

Žáci:

Omnium:

1. Richter (TJ Favorit Brno) 50, 2. Sobota (CK Karpaty Smolenice) 49, 3. Ďurko (SR) 46.

Žákaně a kadetky:

Omnium:

1. A. Jaborníková (Sportcomplex Břeclav) 61, 2. Hejhalová (Dukla Praha) 51, 3. Němcová (Sportcomplex Břeclav) 48.

CÍCHA JAROSLAV
16.08.2019 | zobrazeno 177x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC