Další tři české medaile na SP handicapovaných

Výběrové řízení - Světelné tabule
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na světelné tabule...

Domácí report. silnice

Bilance úspěšné sezóny týmu CK Příbram Fany Gastro

Příbramský tým doposud v letošní sezóně absolvoval přes 60 závodů, z toho čtrnáct závodů kategorie UCI a deset triatlonů, kde se postavil na start Jiří Kala.

Z vítězství se závodníci ve dresu Příbrami radovali na 25 závodech a prozatím získali 30 UCI bodů. V Českém poháru mužů týmu patří průběžné třetí místo, stejně tak jako Martinu Boubalovi v celkovém pořadí. Třetí je také Tomáš Jakoubek v hodnocení závodníků do 23 let, v poháru bodovalo celkem sedm závodníků. Boubal je ve vedení Giant ligy a pozadu nezůstává ani mládež, když tři z nich se zúčastnili závodů Českého poháru a dvěma se podařilo bodovat. V časovce družstev pak elitní tým obsadil čtvrté místo.

Příbramský tým se prosazuje také v zahraničí. Nejvýraznějšího úspěchu dosáhl Tomáš Jakoubek, když v etapovém závodě zařazeném do kalendáře UCI Tour of Malopolska zvítězil v kategorii U23. Na domácím Závodě míru GP Priessnitz spa byl také členem reprezentačního výběru spolu s odchovanci týmu Karlem Vackem a Vojtěchem Sedláčkem, který momentálně startuje s výběrem UCI na nejprestižnějším závodě kategorie U23 Tour de l'Avenir. Z mezinárodního úspěchu se tým radoval také v kvadriatlonu, když Kala skončil jedenáctý na Mistrovství Evropy jako třetí nejlepší Čech.