Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

V Opočně o společné tituly i nominaci do Tokia

Dráha Dráha

Sprinteři v Cambridge neuspěli

MTB MTB

Horská kola čeká nelehká sezona

BMX BMX

Dominik Nekolný Mistrem světa BMX Flatland!

Cyklokros Cyklokros

Štybar v terénu dvakrát ve druhé desítce

Sálovka Sálovka

Hrdlička s Loskotem získali na MS bronz v kolové

Handicapovaní Handicapovaní

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

Trial Trial

Padla šestka, házej znovu

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Školení trenérů licence B ( II.tř.)
Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si připomenout další termín školení trenérů licence B ( II.tř...

Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
SP Austrálie ČT4 SPORT 15.12.2019 Přímý přenos ze závodu světové série v dráhové cyklistice z ...

Partneři ČSC

Domácí report. silnice

Slatina u Bílovce hostila desátý TECHNISERV CUP

Desátý závod Českého poháru na silnici mládeže a žen, který nese název TECHNISERV CUP 2019, se o víkendu konal ve Slatině u Bílovce na Ostravsku. Závod se jel na 6,5 kilometrů dlouhém okruhu se zvlněným terénem, nejvíce zastoupené byly žákovské kategorie.

Cíl závodu byl ve stoupání, o vítězství se tak nerozhodovalo v hromadných dojezdech. Mezi mladšími žáky se z vítězství radoval Martin Haluška (CK Epic Dohňany), v žákyních zvítězila Adéla Lhotáková (Bike Freaks Holice). Ve starších žácích proťal jako první cílovou pásku Robert Kobr (TJ Lokomotiva Beroun), mezi staršími žákyněmi byla první Štěpánka Dubcová (Team Forman Cinelli). 

V kadetech přijelo ve stejném čase pět závodníků, i přes přesilu závodníků z týmu Mapei Merida Kaňkovský ale vítězství vybojoval Marek Jelínek (Cyklo Mikulášek Znojmo o.s.). Druhý byl Jan Vall a třetí Daniel Mráz (Mapei Merida Kaňkovský). V kadetkách si pro suverénní vítězství dojela s náskokem 27 vteřin Anna Růžičková (Dukla Praha). S náskokem tři čtvrtě minuty zvítězil také junior Jakub Hník (TUFO-PARDUS Prostějov z.s.), druhý byl Jakub Miklovič (SportRaces Isaac Team) a třetí se ztrátou více než dvou minut Antoni Olszar (Grupa Kolarska Gliwice). 

V juniorkách zvítězila při absenci reprezentantek Aneta Lochmanová (MG Bike Team) a v ženách se z vítězství radovala Kateřina Mudříková (ACK Stará Ves nad Ondřejnicí).

 

 

Soubory:

Judita Lorencová
12.08.2019 | zobrazeno 643x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC