Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Petr Vakoč: Být lídrem bude velká výzva

Dráha Dráha

Sára Kaňkovská devátá v keirinu na SP

MTB MTB

Bikerka Čábelická míří přípravu k Tokiu 2020

BMX BMX

Dominik Nekolný Mistrem světa BMX Flatland!

Cyklokros Cyklokros

Cyklokrosařka Nash uhájila v SP třetí místo

Sálovka Sálovka

Hrdlička s Loskotem získali na MS bronz v kolové

Handicapovaní Handicapovaní

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

Trial Trial

Padla šestka, házej znovu

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Informace ze zasedání Prezidia ČSC
Prezidium Českého svazu cyklistiky se sešlo v úterý 14.1.2020 ke svému prvnímu jednání v roce 2020 a..

PF 2020
Přejeme Vám i Vašim blízkým krásné a klidné Vánoce. Šťastný a úspěšný rok 2020. Český svaz cyklisti..

Provoz sekretariátu přes vánoční svátky
Sekretariát ČSC bude od 23.12.2019 do 1.1.2020 uzavřen.

Cyklistika v TV / zobrazit vše
Světový pohár v dráhové cyklisti... ČT4 SPORT 31.01.2020 Záznam dalšího závodu Světového poháru v dráhové cyklistice...

Partneři ČSC

Domácí report. mtb

Patnáct bikerů pojede MS v Kanadě

Vrchol letošní bikové sezony, světový šampionát v kanadském Mont-Saint-Anne, již klepe na dveře. Mistrovství světa v cross country se uskuteční od 28. srpna do 1. září a českých reprezentačních barvách se na něm představí patnáct jezdců.

Nejpočetnější zastoupení bude mít Česká republika v elitním závodu mužů, který pojedou Ondřej Cink (Kross Racing Team), Jan Škarnitzl (Mitas Mercedes Benz Praha Trek), Jaroslav Kulhavý (Jaroslav Kulhavý Cycling Team), Jan Vastl (Superior XC Team), v elitní kategorii žen pak Jitka Čábelická (Gapp systém Cabtech MTB Racing Team), Karla Štěpánová (Superior XC Team). Kulhavý navíc absolvuje závod XC e-Bike, který bude mít na mistrovství světa svoji premiéru.

Nominace:

Juniorky:

Magdalena Mišoňová (Adastra Cycling Team), Adéla Holubová (kola-bbm.cz).

Junioři:

Jan Zatloukal (NUTREND Specialized Racing), David Šulc (IVAR CS Author Team), Jan Sáska (ČS Specialized Junior MTB Team).

Ženy U23:

Tereza Sáková (ČS Specialized Junior MTB Team), Jana Czeczinkarová (Mitas Mercedes Benz Praha Trek).

Muži U23:

Matěj Průdek (Gapp systém Cabtech MTB Racing Team), David Zadák (ČS Specialized Junior MTB Team).

Ženy elite:

Jitka Čábelická (Gapp systém Cabtech MTB Racing Team), Karla Štěpánová (Superior XC Team).

Muži elite:

Ondřej Cink (Kross Racing Team), Jan Škarnitzl (Mitas Mercedes Benz Praha Trek), Jaroslav Kulhavý (Jaroslav Kulhavý Cycling Team), Jan Vastl (Superior XC Team).

Štafeta:

Průdek, Zatloukal, Sásková, Čábelická, Cink.

XC e-Bike:

Kulhavý.

CÍCHA JAROSLAV
12.08.2019 | zobrazeno 577x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC