Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Topforex-Lapierre dominoval v Rakousku

Dráha Dráha

Babor a Stenbergová kralovali na Třebešíně

MTB MTB

O devět titulů pojede v Brně přes 450 závodníků

BMX BMX

Topinka má skalp mistra světa

Cyklokros Cyklokros

Tábor bude opět hostit SP v cyklokrosu

Sálovka Sálovka

Písek s Gottfiedem pátí v Evropě

Handicapovaní Handicapovaní

Medailová žeň na SP handicapovaných v Ostende

Trial Trial

Pečínková čtvrtá ve Světovém poháru

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
ČESKÁ TELEVIZE - EVROPSKÉ HRY V MINSKU
Rozhovor o úspěších cyklistů na Evropských hrách v Minsku.

Výběrové řízení - Světelné tabule
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na světelné tabule...

ČSC hledá uchazeče o tvorbu nového webu


Cyklistika v TV / zobrazit vše
Spurt ČT4 SPORT 02.08.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Spurt ČT4 SPORT 02.08.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Spurt ČT4 SPORT 03.08.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...

Partneři ČSC

Zahraniční report. dráha

Petr Kelemen pátý na ME ve vylučovačce

Nejlepším výsledkem českých reprezentantů v úvodním dnu evropského dráhového šampionátu juniorů a jezdců do 23 let v belgickém Gentu bylo páté místo Petra Kelemena ve vylučovacím závodu mužů kategori U23. Ve stejné disciplíně žen U23 skončila Kateřina Kohoutková sedmá.

Výsledky:

Juniorky:

Scratch: 1. Wielowská (Pol.), 2. Gillespieová (Ir.), 3. van der Duinová (Niz.), ...17. Burlová (ČR).

Týmový sprint: Finále: Seremaková, Wielowská (Pol.) 34,718 - Británie 35,166, o 3. místo: Německo 35,133 - Francie 36,046, ...8. V. Bartoníková, V. Jaborníková (ČR).

Ženy U23:

Vylučovací závod: 1. Paternoaterová (It.), 2. Martinsová (Port.), 3. Bossuytová (Belg.), ...7. Kohoutková (ČR).

Stíhací závod: Finále: Brausseová (Něm.) 3:29,538 - Guazzinová (It.) 3:34,743, o 3. místo: Novolodská (Rus.) 3:34,041 - Cavalliová (It.) 3:35,484.

Muži U23:

Stíhací závod: Finále: Gross (Něm.) 4:12,895 - Smirnov (Rus.) 4:16,049, o 3. místo: Gonov (Rus.) 4:17,816 - Schmid (Švýc.) 4:17,976.

Vylučovací závod: 1. Hesters (Belg.), 2. Pereira (Port.), 3. Ščerban (Ukr.), ...5. Petr Kelemen (ČR).

Junioři:

Scratch: 1. Denisov (Rus.), 2. Wafler (Rak.), 3. Garcie (Šp.), ...18. Smékal (ČR).

Týmový sprint: Finále: Německo (Kruse, Jager, Drechsler) 45,526 - Polsko 45,756, o 3. místo: Nizozemí 45,862 - Řecko 46,006.

CÍCHA JAROSLAV
09.07.2019 | zobrazeno 201x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC