Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Petr Kelemen přestupuje do CCC Development Teamu

Dráha Dráha

Babor vyhrál vylučovačku, Pietrula stíhačku

MTB MTB

Vyhlášení vítězů TOMKET Pražského MTB poháru

BMX BMX

Dominik Nekolný Mistrem světa BMX Flatland!

Cyklokros Cyklokros

Cyklokrosařka Havlíková devátá v Hittnau

Sálovka Sálovka

Titul v kolové již popáté v řadě pro Svitávku

Handicapovaní Handicapovaní

Čtyři čtvrtá místa na MS handicapovaných

Trial Trial

Padla šestka, házej znovu

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Školení trenérů licence B ( II.tř.)
Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si připomenout další termín školení trenérů licence B ( II.tř...

Výběrového řízení na dva 8 až 9 místné automobily
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na dva 8 až 9 místn..

Informace pro pořadatele závodů
Zájemci o pořádání závodu Českého poháru Elite a Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice ..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
MS urban cycling 2019 Čína ČT4 SPORT 20.11.2019 Sestřih ze světového šampionátu v disciplínách trial, freest...
M ČR 2019 ČT4 SPORT 20.11.2019 Záznam z domácího šampionátu v dráhové cyklistice
M ČR 2019 ČT4 SPORT 20.11.2019 Záznam z domácího šampionátu v dráhové cyklistice

Partneři ČSC

Domácí report. dráha

Šampionát v týmových sprintech

Dramatický souboj o zlato na domácím dráhovém šampionátu svedli v Brně sprinteři Dukly Brno v týmovém sprintu. V kvalifikaci byli nejrychlejší časem 1:15,434 Tomáš Bábek, Pavel Kelemen a Robin Wagner, ale ve finále podlehli o pouhých 31 tisícin vteřina svým týmovým kolegům Martinu Čechmanovi, Jakubu Šťastnému a Jiřímu Janoškovi.

Výsledky:

Žákyně:

1. Marková, Cibulková (Dukla Praha/Bikeclinic Junior Team) 34,861, 2. Jadrná, Zoubková (Sportcomplex Břeclav) 35,198, 3. Hermanová, Richterová (Sportcomplex Břeclav/TUFO Pardus Prostějov) 35,344.

Kadetky:

1. Bártová, Peterková (TUFO Pardus Prostějov/Roman Kreuziger Cycling Academy) 31,257, 2. A. Jaborníková, Poulová (Sportcomplex Břeclav) 31,721, 3. Němcová, Mikšaníková (Sportcomplex Břeclav/ACK Stará Ves nad Ondřejnicí) 31,874.

Juniorky:

1. V. Jaborníková, Bartoníková (Dukla Brno) 1:00,055, 2. Burlová, S. Džerengová (Dukla Praha) 1:03,831, 3. Jandová, Svobodová (Favorit Brno) 1:08,080.

Ženy:

1. S. Kaňkovská, E. Kaňkovská (Dukla Brno) 59,261.

Žáci:

1. Rich. Kobr, Rob. Kobr, V. Koblížek (TJ Lokomotiva Beroun/TUFO Pardus Prostějov) 43,775, 2. Opluštil, Karásek, Muroň (TJ Favorit Brno) 46,15, 3. Kohout, Peterka, Hladík (Roman Kreuziger Cycling Academy/SK Petřín Plzeň) 45,611.

Kadeti:

1. Kovařčík, Štec, M. Koblížek (TUFO Pardus Prostějov) 1:24,343, 2. Jelínek, Široký, Telecký (Cyklo Mikulášek Znojmo/TJ Favorit Brno) 1:30,776, 3. Vávra, Čepek, Červíček (Dukla Praha) 1:25,034.

Junioři:

1. Macán, Hofmeister, Liška (Roman Kreuziger Cycling Academy) 1:20,513, 2. Vittner, Komínek, Janoš (Roman Kreuziger Cycling Academy/Dukla Praha) 1:20,711, 3. Müller, Kolařík, Smékal (TUFO Pardus Prostějov) 1:20,986.

Muži:

1. Čechman, Šťastný, Janošek (Dukla Brno) 1:14,687, 2. Bábek, Pavel Kelemen, Wagner (Dukla Brno) 1:14,718, 3. Topinka, Bohuslávek, Fanta (Bikekrosclub Řepy/Dukla Brno) 1:18,223.

CÍCHA JAROSLAV
21.06.2019 | zobrazeno 669x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC