Topforex-Lapierre a Elkov-Author ve Španělsku

Trenér dráhařů Kadlec: šance na OH jsou malé

Kolíský tým mění název teamu

Freestylisté budou bojovat o páté místo

Tábor bude opět hostit SP v cyklokrosu

Hrdlička s Loskotem obsadili na MS páté místo

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Urban World Championship

Závod V4 se letos na českých silnicích nepojde

Informace z jednání Prezídia ČSC
Jednání Prezídia ČSC se uskutečnilo 8. 1. 2019.

Vánoční provoz ČSC
Upozorňujeme, že od 24.12.2018 do 2.1.2019 bude areál ČSC uzavřen. Přejeme hezké svátky a v novém..

Spurt ČT4 SPORT 22.02.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...

Závod V4 se letos na českých silnicích nepojde

V rámci tohoto seriálu se tedy pojedou pouze závody v Polsku, na Slovensku a v Maďarsku. „Vzhledem k tomu, že dosavadní silniční komise nebyla schopna zajistit pořadatele mezinárodního závodu V4, bylo prezídium nuceno na svém prvním zasedání rozhodnout o zrušení tohoto závodu," stojí v prohlášení po jednání Prezídia z 29. ledna.

"To, že jsme museli tento mezinárodní závod zrušit, je pro Český svaz cyklistiky velmi smutné. Věříme ale, že se silniční komisi podaří oslovit některého z pořadatelů, který bude schopen a ochoten se pořádání tohoto mezinárodního závodu v příštích letech ujmout a důstojně jej zorganizovat," píše se v rozhodnutí Prezídia ČSC.

Zrušení tohoto závodu je především smutné z pohledu českých týmů a jednotlivých jezdců. Bez náročného cestování totiž měli možnost získat body do světového žebříčku a tím i vylepšit celkové bodové hodnocení České republiky v žebříčku, který je rozhodný pro zisk míst našich jezdců k účasti na světovém šampionátu.

Vedení Českého svazu cyklistiky by zároveň chtělo požádat cyklistikou veřejnost, zejména pořadatele závodu, kteří by měli o pořádání tohoto podniku v příštích letech zájem, aby se obrátili přímo na Český svaz cyklistiky na email: info@ceskysvazcyklistiky.cz.

JAKUB EDR
06.02.2019 | zobrazeno 545x