Český pohár na silnici se přesouvá do Ostravy

GP Prostějov – Memoriál Ot. Malečka příští týden

Dramatická soutěž týmů TOMKET Pražského MTB poháru

Topinka má skalp mistra světa

Tábor bude opět hostit SP v cyklokrosu

Písek s Gottfiedem pátí v Evropě

Další tři české medaile na SP handicapovaných

Šest medailí z Wadowic

Výběrové řízení - dodávkové automobily

ČESKÁ TELEVIZE - EVROPSKÉ HRY V MINSKU
Rozhovor o úspěších cyklistů na Evropských hrách v Minsku.

Výběrové řízení - Světelné tabule
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na světelné tabule...

Czech Tour 2019 ČT4 SPORT 23.08.2019 Reportáž z největšího českého cyklistického etapového závodu

Informace z jednání Prezídia ČSC

Jednání Prezídia ČSC se uskutečnilo 8. 1. 2019.

1) Prezídium projednalo přípravu materiálů na konferenci ČSC, která se uskuteční 17. 1. 2019. Všechny materiály byly rozeslány s časovým předstihem delegátům a kandidátům konference a zároveň zveřejněny na webu ČSC.

2) Prezídium schválilo registraci těchto závodů do kalendáře UCI 2019:

3.5.-4.5. GP Czech Cycling Federation - VC Olomouckého kraje, 30.8.-31.8. GP Prostějov - Memoriál Otmara Malečka, 18.7. Turné 4 drah - Třebešín, 6.9.-8.9. GP Framar, 28.6.-30.6. MČR I. - Velodrom Brno, 27.7.-29.7. MČR II. - Velodrom Prostějov, 14.9. MČR III. - Velodrom Prostějov, 23.11. MČR IV. - Velodrom Praha Motol, 14.12.-15.12. MČR V. - Velodrom Praha Motol, 7 x ToiToi Cup cyklokros (místa závodů budou upřesněna 2/2019).

3) Prezídium projednalo a schvaluje aktualizaci Statutu člena státní reprezentace Českého svazu cyklistiky. Nový statut reprezentanta bude zveřejněn na webu ČSC a rozeslán předsedům a reprezentačním trenérům disciplín.

4) Vzhledem k termínové kolizi EH Minsk (dráhové disciplíny) a MČR+SR silnice Trnava souhlasí Prezídium ČSC s požadavkem silniční komise na přeložení kategorií žen a juniorek k MČR mládeže Jeseník, které se uskuteční o týden později oproti plánovanému termínu. Zároveň Prezídium souhlasí s rozdělením mužských kategorií Elite a U23 do samostatných závodů při MČR+SR Trnava z důvodu přidělení UCI bodů pro obě kategorie. Ředitel sekretariátu vyzve Slovenský svaz cyklistiky k aktualizaci (přípravě dodatku) stávající smlouvy mezi ČSC a SZC.

5) Prezídium ČSC přijalo žádost na ocenění pana Jiřího Dvořáka z Lanškrouna za celoživotní přínos cyklistice. Jiří Dvořák se 1. 3. 1949 dožije 70 let, zástupce ČSC předá náležité ocenění na slavnostní schůzi klubu dne 4. 3. 2019.

Stanislav Kozubek
11.01.2019 | zobrazeno 1382x