Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Trénuj s repre SILNICE - 1. díl Veronika Jandová

Dráha Dráha

Trénuj s repre DRÁHA - 7. díl Tomáš Bábek

MTB MTB

Strabag Cup 2020 - změny

BMX BMX

Mistrovství světa UCI BMX 2020 v USA odloženo

Cyklokros Cyklokros

Krosový Toi Toi Cup 2020 a MČR v cyklokrosu 2021

Sálovka Sálovka

První kolo Extraligy v kolové vyhrál Start Plzeň

Handicapovaní Handicapovaní

Handbiker Patrik Jahoda vyhrál úvodní závod EP

Trial Trial

Padla šestka, házej znovu

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
UCI pozastavuje všechny závody do 1.6.2020
UCI rozhodla prodloužit termín pozastavení cyklistikých závodů pro všechny disciplíny do 1.6.2020 a ..

Olympijské hry se v Tokiu od 23. července 2021


MOOSE vyvíjí dvouvrstvé ponožky!
V roce 2008 začala spolupráce společnosti MOOSE s paralympijským vítězem Jiřím Ježkem a Reprezentačn..

Cyklistika v TV / zobrazit vše

Partneři ČSC

Zahraniční report. dráha

Trio v týmovém sprintu v Londýně neuspělo

České trio sprinterů Jiří Fanta, Jakub Šťastný a David Sojka, kteří jediní zasáhli do bojů prvního dne čtvrtého dějství seriálu Světového poháru na dráze v Londýně, neuspělo. Mladí jezdci v kvalifikaci zajeli čas 45,240 což je zařadilo až na 13. místo.

Přesto si Česká republika udržela průběžné šesté místo v průběžném hodnocení SP. Zvítězila nizozemská trojice Roy van den Berg, Harrie Lavreysen, Matthijs Buchli, která vyhrála skvělým časem 42,789 a drtivým způsobem za sebou nechala domácí trio Ryan Owens, Philip Hindes a Joseph Truman (44,186).

Stejný závod žen ovládly čínské sprinterky Lin Ťün-chung a Čung Tchien-š', stíhací závody družstev na 4 km se staly kořistí domácích britských kvartet.

Výsledky:

Muži:

Týmový sprint:

Finále: Nizozemí (van den Berg, Lavreysen, Buchli) 42,789 - Británie (Owens, Hindes, Truman) 44,186, o 3. místo: Německo (Bichler, Levy, Eilers) 44,001 - Polsko 44,842, ...v kvalifikaci 13. ČR (Fanta, Šťastný, Sojka).

Stíhací závod družstev:

Finále: Huub Wattbike/Brit. (Archibald, Biggham, Lambie, Wale) 3:57,726 - Belgie 3:59,014, o 3. místo: Británie 3:59,609 - Itálie 3:59,639.

Ženy:

Týmový sprint:

Finále: Čína (Lin Ťün-chung, Čung Tchien-š') 32,771 - Německo (Welteová, Hinzeová) 32,808, o 3. místo: Nizozemí (Lamberinková, Braspennincxová) 33,145 - Francie 33,494.

Stíhací závod družstev:

Finále: Británie (Archibaldová, Dickinsonová, Evansová, Kennyová) - USA dostiženy, o 3. místo: Itálie 4:23,765 - Breeze (Brit.) 4:24,512

CÍCHA JAROSLAV
15.12.2018 | zobrazeno 617x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC