Hrdlička s Loskotem obsadili na MS páté místo

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Od roku 2019 se UCI MTB týmy musí registrovat přes online platformu dataride. V příloze naleznete př..

Informace k vydávání členských licencí ČSC 2019

Školení trenérů III. třídy Brno
Školení trenérů III. třídy Brno v sobotu 19. ledna od 9,00 hodin - neděle 20.ledna do 17,00 hodin. ..

SP Velká Británie ČT4 SPORT 21.12.2018 Záznam ze závodu světové série v dráhové cyklistice z Londýn...
SP Nizozemsko ČT4 SPORT 23.12.2018 Přímý přenos závodu mužů z nizozemského Namuru
SP Nizozemsko ČT4 SPORT 23.12.2018 Záznam závodu žen z nizozemského Namuru

Zahraniční report. dráha

Pavel Kelemen v Berlíně skončil sedmý ve sprintu

Skvělé sedmé místo vybojoval Pavel Kelemen ve sprintu na Světovém poháru v dráhové cyklistice v Berlíně. Ostatní naši jezdci do pořadí nejlepších nepromluvili. V průběžném pořadí SP patří Kelemenovi desáté místo.

Pavel Kelemen zajel v kvalifikaci čas 9,799, což jej zařadilo na 13. místo, Robin Wagner byl dvacátý časem 9,886. V prvním kole oba Češi na sebe narazili a lepší byl Kelemen, který si v osmifinále poradil s Francouzem Quentinem Caleyronem, ale ve čtvrtfinále již byl nad jeho síly Matthijs Buchli z Nizozemí. Ten nakonec došel až do finále a k triumfu ze sobotního keirinu přidal stříbro. Obě jízdy o zlato vyhrál Australan Matthew Glaetzer a triumfoval i v třetím dílu Světového poháru.

V pátek Kelemen a Wagner spolu s Tomášem Bábkem skončili sedmí v týmovém sprintu.

Další díl dráhařského Světového poháru se koná za dva týdny v Londýně.

Výsledky:

Muži:

Sprint:

Finále: Glaetzer (Austr.) - Buchli (Niz,) 2:0, o 3. místo: Helal (Fr.) - Rudyk Pol.) 2:0, ...7. Pavel Kelemen, 20. Wagner (oba ČR).