Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

I druhou virtuální Grand Prix vyhrál Daniel Turek

Dráha Dráha

Mistrovství Olomouckého kraje na dráze

MTB MTB

Šumavský pohár startuje

BMX BMX

Trénuj s repre BMX - 7. díl Matěj Bohuslávek

Cyklokros Cyklokros

Cyklokros do nové sezóny se změnami

Sálovka Sálovka

Trénuj s repre SÁLOVKA - 2. díl Adéla Přibylová

Handicapovaní Handicapovaní

Zrušení SP Para-cycling v kanadském Baie-Comeau

Trial Trial

Trénuj s repre TRIAL - 5. díl Vašek Kolář

Trial Ženská cyklistika

Tour de Feminin 2020 - zrušení

Informace ČSC
ČSC vypisuje výběrová řízení - investice
Níže naleznete odkazy na další výběrová řížení.

Techniserv Cup 2020
Techniserv Cup 2020 se rozjede již o víkendu 20.6. a 21.6.2020 a to Olomouckým kritériem a Hanáckými..

ČSC vypisuje výběrová řízení - investice


Cyklistika v TV / zobrazit vše
Spurt ČT4 SPORT 02.06.2020 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Spurt ČT4 SPORT 03.06.2020 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Spurt ČT4 SPORT 05.06.2020 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...

Partneři ČSC

Informace ČSC

ŠKODA AUTO NAVAZUJE PARTNERSTVÍ ...

Škoda Auto navazuje partnerství s Českým svazem cyklistiky ...

ŠKODA AUTO a její autorizovaní obchodníci se v rámci partnerství zapojí do národních i mezinárodních cyklistických závodů. Podpisem reprezentačního dresu dnes stvrdili partnerství značky ŠKODA a Českého svazu cyklistiky v Mladé Boleslavi Luboš Vlček, šéf ŠKODA AUTO Česká republika (vlevo) a Petr Marek, prezident Českého svazu cyklistiky.
 
Mladoboleslavská automobilka se stává generálním partnerem české reprezentace ve všech cyklistických disciplínách
 
ŠKODA AUTO a její autorizovaní obchodníci se zapojí do národních i mezinárodních cyklistických závodů na území České republiky
 
Cyklistika, lední hokej a motorsport – 3 pilíře sportovního sponzoringu v režii značky ŠKODA
 
Mladá Boleslav, 27. července 2018 – Značka ŠKODA rozšiřuje na domácím trhu v České republice své aktivity v oblasti cyklistiky o partnerství s národní sportovní autoritou. Spojení s Českým svazem cyklistiky kromě jiného znamená, že se mladoboleslavská automobilka stává generálním partnerem reprezentačních týmů ve všech 8 cyklistických odvětvích. Navazuje tak na své dosavadní angažmá v tomto sportu a prohlubuje jej ve směru kolektivního pojetí s akcentem na národní reprezentaci.
 
Už nyní je ŠKODA pevně spojena se světem cyklistiky. Do jejího sponzorského portfolia patří nejvýznamnější světové závody jako Tour de France nebo Vuelta, ale také řada amatérských podniků pro nejširší veřejnost. Právě letos slaví 10. výročí partnerství se seriálem závodů horských kol Kolo pro život, který je každoročně nejmasovější cyklistickou akcí na našem území. Navázání spolupráce s Českým svazem cyklistiky je proto logickým završením aktivit na tomto poli. Vedle klasického sponzoringu půjde o bezplatné zapůjčení vozů ŠKODA, které budou k dispozici cyklistickému svazu pro oficiální účely.
 
„Partnerství s Českým svazem cyklistiky skvěle zapadá do naší sponzoringové strategie,“ zdůrazňuje šéf ŠKODA AUTO Česká republika Luboš Vlček. „Značka ŠKODA je s cyklistikou silně spojena od počátku své existence, vždyť u zrodu společnosti v roce 1895 bylo právě jízdní kolo. V roli generálního partnera českého národního týmu se tak vracíme ke kořenům značky a doufáme, že naše angažmá podpoří další rozvoj cyklistiky v České republice. Věříme, že tímto způsobem budeme ještě blíže stávajícím i budoucím klientům z řad cyklistů a fanoušků cyklistiky,“ dodává Luboš Vlček.
 
Český svaz cyklistiky vznikl v listopadu 1883 a v roce 1920 byl přijat za člena Mezinárodní cyklistické unie. Dnes má kolem 21 500 členů. Pořádal mistrovství světa na silnici, na dráze, v kolové, v krasojízdě i v cyklokrosu. V současnosti je z mezinárodního pohledu výkladní skříní Závod míru juniorů jako součást světového poháru mladých cyklistů. Významné závody však pravidelně pořádá i na dráze, v terénu, v kolové a v dalších disciplínách. Právě na nich se bude značka ŠKODA prezentovat i prostřednictvím místně příslušných autorizovaných partnerů značky. Úspěšnost se však měří především výsledky. Během 123 let získali naši cyklisté 6 olympijských medailí, 255 umístění na stupních vítězů při světových závodech, 234 evropských cenných kovů a řadu dalších trofejí. Cyklistika se postupem času stala také významným celospolečenským fenoménem. Podle řady výzkumů patří k nejoblíbenějším rekreačním sportům mezi muži i ženami napříč všemi věkovými kategoriemi.
 
Cyklistika tvoří jeden z nejdůležitějších pilířů sponzoringové strategie značky ŠKODA. Mladoboleslavská automobilka podporuje nejen profesionální závody, ale také cyklistiku pro širokou veřejnost. Její vášeň pro cyklistiku má tradici. Historie společnosti se začala psát v roce 1895 právě výrobou jízdních kol. Václav Laurin a Václav Klement založili v Mladé Boleslavi továrnu na výrobu jízdních kol pojmenovanou L&K – zhruba 10 let před tím, než na trh přišel první automobil této značky.
 
ŠKODA AUTO však žije nejen cyklistikou, ale i dalšími populárními sporty. Legendární je její spojení s ledním hokejem. Od roku 1992 vystupuje jako generální partner mistrovství světa IIHF a toto partnerství je zapsáno v Guinessově knize rekordů jako nejdéle trvající hlavní sponzoring ve sportovní historii. Podporuje také národní hokejové svazy a ligy. V České republice je oficiálním partnerem české hokejové reprezentace – Czech Team, oficiálním partnerem Českého svazu ledního hokeje – Czech Ice Hockey Team a oficiálním partnerem Tipsport extraligy. V motorsportu pak navazuje na svou 117letou tradici a její tovární tým se úspěšně účastní mistrovství světa WRC2 s vozy ŠKODA FABIA R5. Domácímu rallyovému šampionátu vládne již 4. rokem posádka továrního týmu ŠKODA Motorsport – Jan Kopecký/Pavel Dresler. Závodní speciály FABIA R5 nasazuje i řada soukromých týmů s podporou autorizovaných obchodních partnerů značky.

KOPECKÝ MICHAL
31.07.2018 | zobrazeno 2512x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC