Karel Tyrpekl druhý na Visegrádské 4 v Maďarsku!

Bábek vyhrál keirin v Picenu

Bikovými mistry ČR Kulhavý a Škarnitzlová

Mistrem ČR v bikrosu je Dominik Topinka

Změny pravidel cyklokros

Sálovci na ME bez medaile

Handbiker Antal chce uspět na MS a chce do Tokia

Šesté místo Pečínkové ve Světovém poháru

VSA 2019 - MŠMT podmínky pro žadatele

Vážení pořadatelé závodů,

na základě tohoto usnesení Prezídia ČSC:

"Ředitel sekretariátu zajistí, aby na stránkách ČSC byla zveřejněna informace, že všichni žadatelé o dotaci na VSA pro rok 2019 musí doložit součinnost s krajem nebo městem (záštita nebo finanční podpora). Dále bude zaslán dopis na organizátory VSA 2018 se stejným požadavkem.
Termín pro zaslání žádosti na ČSC stanovuje Prezídium ČSC nejpozději měsíc před nahlášením závodů na UCI."

a v případě, že budete chtít na rok 2019 zažádat o finanční podporu MŠMT z programu VSA vás žádám o doložení součinnosti s krajem nebo městem (záštita nebo finanční podpora na daný závod pro rok 2019).

Tuto součinnost zašlete nejpozději měsíc před termínem/uzávěrkou registrace závodu do kalendáře UCI (termíny jednotlivých disciplín v příloze). V případě, že je již po termínu registrace zašlete požadovanou součinnost do 30. 6. 2018.

Děkuji.

Stanislav Kozubek
ředitel sekretariátu
Český svaz cyklistiky

Soubory:

Stanislav Kozubek
18.06.2018 | zobrazeno 314x
Změny pravidel cyklokros
V sekci administrativa naleznete aktualizovaná pravidla cyklokrosu UCI a ČSC pro sezónu 2018/2019.

Nominace MČR dráha - Praha Třebešín
V příloze naleznete nominaci na MČR vytrvalců na dráze, které se uskuteční v Praze na Třebešíně v te..

LVÍ STOPA V ČESKÉ TELEVIZI
Dnes se v pořadu Téma pro hosty, na programu ČT Sport hovořilo o cyklistice, o Českém svazu cyklisti..