Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Používání kotoučových brzd od 1.1.2019

Dráha Dráha

V Paříži startuje SP dráhařů

MTB MTB

Cesnaková a Adel vítězi finále ČP v maratonu

BMX BMX

Freestylisté budou bojovat o páté místo

Cyklokros Cyklokros

Havlíková i Nesvadba vyhráli i v Jičíně

Sálovka Sálovka

Rozřazovací turnaje juniorů v kolové

Handicapovaní Handicapovaní

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Trial Trial

V Berlíně naposledy podle starých pravidel

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Používání kotoučových brzd od 1.1.2019
Prezídium schvaluje používání kotoučových brzd v silniční závodech ve všech kategoriích (ŽM, ŽS, KAD..

TÉMA PRO HOSTY V ČESKÉ TELEVIZI
Včerejší pořad České televize na programu ČT Sport, Téma pro hosty Michala Dusíka, se věnoval Mistro..

Upozornění ČSC
Dne 24.9.2018 bude z důvodu odstávky elektřiny v areálu ČSC uzavřen sekretariát.

Cyklistika v TV / zobrazit vše
SP 2018/19 Francie ČT4 SPORT 21.10.2018 Záznam ze závodu světové série z francouzského Saint-Quentin...
Paříž - Tours 2018 ČT4 SPORT 23.10.2018 Sestřih z průběhu jednoho z nejstarších jednorázových cyklis...
Český pohár 2018 ČT4 SPORT 24.10.2018 Ohlédnutí za letošním ročníkem domácího cyklistického poháru

Partneři ČSC

Zahraniční report. mtb

Biker Cink dojel šestý v Obertraunu

Nejlepší výsledek z českých bikerů vybojoval v závodu Dachstein Salzkammergut v Rakousku v elitní kategorii Ondřej Cink, který v závodu kategorie HC obsadil šesté místo, když na vítězného Martin Loo z Estonska ztratil 2:14. Dvanáctý dojel Jan Škarnitzl, o dvě místa za ním Jan Vastl a hned za ním projel cílem Tomáš Paprstka. Mezi ženami byla Karla Štěpánová sedmá.

Junioři absolvovali na stejné trati další z podniků UCI Junior Series XCO. Nejlépe si vedla Tereza Sásková, která vybojovala sedmé místo, Kateřina Mišoňová skončila jedenáctá, z juniorů byl nejvýše na 15. místě Samuel Jirouš.

Výsledky:

Muži:

1. Loo (Est.) 1:34:13, 2. Foidl (Rak.) +1:01, 3. Litscher (Švýc.) +1:04, 4. Raggl +1:43, 5. Markt (oba Rak.) +1:58, 6. Cink +2:14, ...12. Škarnitzl +5:14, 14. Vastl +6:13, 15. Paprstka (všichni ČR) +6:50.

Muži U23:

1. Arevalo (Mex.) 1:20:59, 2. de Froidmont (Belg.) +11, 3. Czullell (Šp.) +1:26, ...8. Průdek +3:04, 13. Skála +5:18, 14. Zadák (všichni ČR) +5:22.

Ženy:

1. Bělomojná (Ukr.) 1:33:03, 2. Benková (Maď.) +2:33, 3. Campuzanová (Mex.) +4:00, ...7. Štěpánová (ČR) +5:356.

Junioři:

1. Azzaro (Fr.) 1:06:39, 2. Fontana (It.) +55, 3. Kaiser (Něm.) +1:54, ...15. Jirouš +4:43, 20. Dudek +5:06, 30. Schierl (všichni ČR) +6:03.

Juniorky:

1. Stiggerová (Rak.) 57:18, 2. Tonsová +3:49, 3. Meddeová (obě Fr.) +4:30, ...7. Sásková +6:43, 11. Mišoňová +9:06, 25. Kučerová +13:33, 28. Štefanová +14:12, 31. Šafářová (všechny ČR) +17:29.

CÍCHA JAROSLAV
13.05.2018 | zobrazeno 413x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC