Komise mládeže ČSC začala nastolovat změny

Mládež si dělila medaile v omniu

Registrace UCI Mountain Bike Teams 2019

Freestylisté budou bojovat o páté místo

Czeczinkarová druhá, Heleke třetí v Rakousku

Hrdlička s Loskotem obsadili na MS páté místo

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Urban World Championship

Registrace UCI Mountain Bike Teams 2019
Od roku 2019 se UCI MTB týmy musí registrovat přes online platformu dataride. V příloze naleznete př..

Informace k vydávání členských licencí ČSC 2019

Školení trenérů III. třídy Brno
Školení trenérů III. třídy Brno v sobotu 19. ledna od 9,00 hodin - neděle 20.ledna do 17,00 hodin. ..

SP Velká Británie ČT4 SPORT 21.12.2018 Záznam ze závodu světové série v dráhové cyklistice z Londýn...
SP Nizozemsko ČT4 SPORT 23.12.2018 Přímý přenos závodu mužů z nizozemského Namuru
SP Nizozemsko ČT4 SPORT 23.12.2018 Záznam závodu žen z nizozemského Namuru

Domácí report. handicapovaní

Handicapovaní cyklisté v nových dresech

Prezidium Českého svazu cyklistiky rozhodlo o novém výrobci reprezentačních dresů pro národní tým handicapovaných cyklistů. Důvodem změny je především výrazné zvýhodnění výrobních a dodavatelských podmínek a snaha Českého svazu cyklistiky více podpořit skupinu handicapovaných cyklistů, kteří patří k absolutní světové špičce s tituly mistrů světa, vítězů Světového poháru či paralympijských her jak na dráze, tak v silničních disciplínách.

Firma Sýkora Sportswear bude handicapovaným reprezentantům vyrábět dresy individuálně s ohledem na jejich handicapy, disproporce a individuální potřeby. Novinkou jsou také kompletní sponzorské sady oblečení pro medailisty mistrovství světa, Evropy, Světového poháru a paralympijských her. Širší reprezentaci budou výrobky dodávány ve výrobních cenách podle ceníku, který tým handicapovaných cyklistů významně zvýhodňuje, oproti minulým letům. Firma Sýkora, obléká mimo jiné i týmy pražské Dukly, Dukly Brno, Nutrend Specialized Racing a dalších.

„Je nám ctí a potěšením podpořit tímto naše skvělé sportovce, velmi si téhle nové spolupráce cením a věřím, že bude přínosná pro obě strany. Určitým způsobem je to něco nového, myšleno individuálním přístupem a osobními setkáními s konkrétními sportovci, čímž tahle nová smlouva velmi nabývá na důležitosti“ říká ke smlouvě, která je uzavřena do konce roku 2020, majitel firmy, Jan Sýkora.

16.04.2018 | zobrazeno 406x