Bárta vede závod Tour de Loir et Cher

GP ČSC Velká cena Olomouckého kraje už za měsíc

Druhé kolo TOMKET MTB poháru vyhrál Kulhavý

Freestylisté budou bojovat o páté místo

Tábor bude opět hostit SP v cyklokrosu

Svitávka na SP v Ailingenu osmá

EP handicapovaných v Praze opět oceněn UCI

Trialová sezona začíná

Prodej užitkového vozu
ČSC nabízí k prodeji užitkový vůz značky Renault Master rok výroby 2010, stav KM 260 700. Vaše nabí..

Závod V4 se letos na českých silnicích nepojde

Informace z jednání Prezídia ČSC
Jednání Prezídia ČSC se uskutečnilo 8. 1. 2019.

Domácí report. handicapovaní

Handicapovaní cyklisté v nových dresech

Prezidium Českého svazu cyklistiky rozhodlo o novém výrobci reprezentačních dresů pro národní tým handicapovaných cyklistů. Důvodem změny je především výrazné zvýhodnění výrobních a dodavatelských podmínek a snaha Českého svazu cyklistiky více podpořit skupinu handicapovaných cyklistů, kteří patří k absolutní světové špičce s tituly mistrů světa, vítězů Světového poháru či paralympijských her jak na dráze, tak v silničních disciplínách.

Firma Sýkora Sportswear bude handicapovaným reprezentantům vyrábět dresy individuálně s ohledem na jejich handicapy, disproporce a individuální potřeby. Novinkou jsou také kompletní sponzorské sady oblečení pro medailisty mistrovství světa, Evropy, Světového poháru a paralympijských her. Širší reprezentaci budou výrobky dodávány ve výrobních cenách podle ceníku, který tým handicapovaných cyklistů významně zvýhodňuje, oproti minulým letům. Firma Sýkora, obléká mimo jiné i týmy pražské Dukly, Dukly Brno, Nutrend Specialized Racing a dalších.

„Je nám ctí a potěšením podpořit tímto naše skvělé sportovce, velmi si téhle nové spolupráce cením a věřím, že bude přínosná pro obě strany. Určitým způsobem je to něco nového, myšleno individuálním přístupem a osobními setkáními s konkrétními sportovci, čímž tahle nová smlouva velmi nabývá na důležitosti“ říká ke smlouvě, která je uzavřena do konce roku 2020, majitel firmy, Jan Sýkora.

16.04.2018 | zobrazeno 584x