Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Komise mládeže ČSC začala nastolovat změny

Dráha Dráha

Mládež si dělila medaile v omniu

MTB MTB

Registrace UCI Mountain Bike Teams 2019

BMX BMX

Freestylisté budou bojovat o páté místo

Cyklokros Cyklokros

Czeczinkarová druhá, Heleke třetí v Rakousku

Sálovka Sálovka

Hrdlička s Loskotem obsadili na MS páté místo

Handicapovaní Handicapovaní

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Trial Trial

Urban World Championship

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Registrace UCI Mountain Bike Teams 2019
Od roku 2019 se UCI MTB týmy musí registrovat přes online platformu dataride. V příloze naleznete př..

Informace k vydávání členských licencí ČSC 2019


Školení trenérů III. třídy Brno
Školení trenérů III. třídy Brno v sobotu 19. ledna od 9,00 hodin - neděle 20.ledna do 17,00 hodin. ..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
SP Velká Británie ČT4 SPORT 21.12.2018 Záznam ze závodu světové série v dráhové cyklistice z Londýn...
SP Nizozemsko ČT4 SPORT 23.12.2018 Přímý přenos závodu mužů z nizozemského Namuru
SP Nizozemsko ČT4 SPORT 23.12.2018 Záznam závodu žen z nizozemského Namuru

Partneři ČSC

Zahraniční report. sálovka

Svitávka vybojoval páté místo v turnaji SP

Vítězi prvního dílu Světového poháru v kolové v německém Kamenci se stala domácí dvojice Andre Kopp a Raphael Kopp (RV Obernfeld), která ve finále přehrála rakouský pár RC Höchst 2 (Simon König, Florian Fischer) 4:3. Z dvojice čekých účastníků si lépe vedla SC Svitávka (Jiří Hrdlička st., Pavel Loskot), která v boji o páté místo zdolala německý RSC Schiefbahn 5:0.

Deváté místo si zajistil Favorit Brno výhrou 4:0 nad německým SG Lückersdorf-Gelenau.

Pořadí:

1. RV Obernfeld/Něm. (A. Kopp, R. Kopp), 2. RC Höchst 2/Rak. (König, Fischer), 3. RMC Stein/Něm. (G. Mlady, B. Mlady), ...5. SC Svitávka (J. Hrdlička st., Loskot), 9. TJ Favorit Brno (Zvolánek, Havlíček).

CÍCHA JAROSLAV
15.04.2018 | zobrazeno 386x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC