Komise mládeže ČSC začala nastolovat změny

Mládež si dělila medaile v omniu

Registrace UCI Mountain Bike Teams 2019

Freestylisté budou bojovat o páté místo

Czeczinkarová druhá, Heleke třetí v Rakousku

Hrdlička s Loskotem obsadili na MS páté místo

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Urban World Championship

Registrace UCI Mountain Bike Teams 2019
Od roku 2019 se UCI MTB týmy musí registrovat přes online platformu dataride. V příloze naleznete př..

Informace k vydávání členských licencí ČSC 2019

Školení trenérů III. třídy Brno
Školení trenérů III. třídy Brno v sobotu 19. ledna od 9,00 hodin - neděle 20.ledna do 17,00 hodin. ..

SP Velká Británie ČT4 SPORT 21.12.2018 Záznam ze závodu světové série v dráhové cyklistice z Londýn...
SP Nizozemsko ČT4 SPORT 23.12.2018 Přímý přenos závodu mužů z nizozemského Namuru
SP Nizozemsko ČT4 SPORT 23.12.2018 Záznam závodu žen z nizozemského Namuru

Zahraniční report. ostatní

Čeští představitelé na kongresu UEC

Své první jednání po zvolení prezidentem Českého svazu cyklistiky na mezinárodní úrovni má za sebou Petr Marek. Spolu s bývalým a nyní čestným prezidentem UEC Vladimírem Holečkem a viceprezidentem ČSC Slavomírem Svobodou se zúčastnil kongresu Evropské cyklistické unie (UEC), který se uskutečnil ve dnech 10. - 11. března v tureckém Istanbulu.

Hlavním bodem konference byla volba nového prezidenta UEC, kterým se stal Rocco Cattaneo ze Švýcarska, který byl zvolen aklamací. Cattaneo UEC fakticky vedl již od září loňského roku, kdy byl jeho předchůdce David Lappartien zvolen prezidentem Mezinárodní cyklistické unie (UCI).

Účast nového českého prezidenta byla určitě přínosem, protože se představil zástupcům evropských federací. V rámci kongresu absolvoval i jednostraná jednání. Se slovenským prezidentem Peterem Prívarou podepsal novou smlouvu o pořádání společného mistrovství obou zemí na silnici na další dva roky.

13.03.2018 | zobrazeno 748x