Mistry republiky v časovce jsou Černý a Korvasová

Ženy Dukly Praha získaly UCI body ve Švýcarsku

Zahraniční report. ostatní

Čeští představitelé na kongresu UEC

Své první jednání po zvolení prezidentem Českého svazu cyklistiky na mezinárodní úrovni má za sebou Petr Marek. Spolu s bývalým a nyní čestným prezidentem UEC Vladimírem Holečkem a viceprezidentem ČSC Slavomírem Svobodou se zúčastnil kongresu Evropské cyklistické unie (UEC), který se uskutečnil ve dnech 10. - 11. března v tureckém Istanbulu.

Hlavním bodem konference byla volba nového prezidenta UEC, kterým se stal Rocco Cattaneo ze Švýcarska, který byl zvolen aklamací. Cattaneo UEC fakticky vedl již od září loňského roku, kdy byl jeho předchůdce David Lappartien zvolen prezidentem Mezinárodní cyklistické unie (UCI).

Účast nového českého prezidenta byla určitě přínosem, protože se představil zástupcům evropských federací. V rámci kongresu absolvoval i jednostraná jednání. Se slovenským prezidentem Peterem Prívarou podepsal novou smlouvu o pořádání společného mistrovství obou zemí na silnici na další dva roky.

13.03.2018 | zobrazeno 515x
VSA 2019 - MŠMT podmínky pro žadatele

Nominace na MČR sprint
V příloze naleznete nominaci na MČR ve sprintu v Plzni konaného v termínu 29.6. - 1.7.2018