Handicapovaní na MS na medaili nedosáhli

Dne 30.7.2018 bylo zahájeno zadávací řízení na poskytování služeb cestovního ruchu za účelem zajiště..

Změny pravidel cyklokros
V sekci administrativa naleznete aktualizovaná pravidla cyklokrosu UCI a ČSC pro sezónu 2018/2019.

Zahraniční report. cyklokros

Ťoupalík s Kopeckým v Belgii těsně pod pódiem

Světová cyklokrosová elita si to v neděli rozdala v dalším závodě na belgické půdě. Tentokrát jezdci změřili síly v Hoogstratenu a stejně jako o den dříve v Lille se v nejsledovanější mužské kategorii radoval Mathieu van der Poel. Naopak zopakovat slušný výsledek se nepodařilo Michaelu Borošovi, který obsadil 22. příčku.

Mathieu van der Poel opět potvrdil vynikající formu a v Hoogstratenu si dojel pro hladké vítězství s náskokem dvaadvaceti vteřin. Druhý skončil Belgičan Laurens Sweeck, třetí pak bratr vítěze David s půlminutovým odstupem na svého mladšího sourozence. Borošovi se nepodařilo navázat na sedmé místo ze soboty a skončil až dvaadvacátý.

V třiadvacítkách zopakoval čtvrté místo z Lille český reprezentant Adam Ťoupalík. Na vítězného Eliho Iserbyta ale ztratil minutu a devět vteřin. Bramborovou medaili urval i Tomáš Kopecký v juniorech.

Výsledky:

Muži:

1. M. Van der Poel (Niz.) 59:33, 2. L Sweeck (Belg.) +22, 3. D. Van der Poel (Niz.) +30, 4. M. Vanthourenhout +30, 5. T. Merlier +32, 6. W. Van Aert (všichni Belg.) +1:36, …22. M. Boroš (ČR) +3:28.

Muži U23:

1. E. Iserbyt 48:27, 2. T. Aerts (oba Belg.) +29. 3. J. Dekker (Niz.) +47, 4. A. Ťoupalík (ČR) +1:09, 5. Y. Peeters +1:21, 6. L. Loockx (oba Belg.) +1:34.

Junioři:

1. R. Kamp (Niz.) 43:11, 2. N. Vandeputte (Belg.) +9, 3. P. Ronhaar (Niz.) +17, 4. T. Kopecký (ČR) +35, 5. X. Geysels +40, 6. W. Meeussen (oba Belg.) +44.

Ženy:

1. S. Cantová (Belg.) 40:26, 2. M. Kaptheijnsová (Niz.) +28, 3. H. Wymanová (VB) +36, 4. C. Del Carmen Alvaradová +51, 5. A. Worstová (obě Niz.) +58, 6. A. Arzuffiová (Ita.) +1:04.