Handicapovaní na MS na medaili nedosáhli

Dne 30.7.2018 bylo zahájeno zadávací řízení na poskytování služeb cestovního ruchu za účelem zajiště..

Změny pravidel cyklokros
V sekci administrativa naleznete aktualizovaná pravidla cyklokrosu UCI a ČSC pro sezónu 2018/2019.

Zahraniční report. dráha

Češi na SP dráhařů v Minsku neuspěli

Druhý den závodů Světového poháru v dráhových disciplínách v běloruském Minsku českým barvám žádný výraznější úspěch nepřinesl. Nejlépe skončil Jiří Hochmann ve scratchi, ale jeho výkon stačil pouze na dvanácté místo.

V kvalifikaci sprinterů dosáhl Robin Wagner patnácého času, ale v prvním kole byl nad jeho díly Rus Alexej Tkačev, Jiří Fanta byl v kvaifikaci sedmnáctý a stopku mu v prvním kole vystavil Polák Damian Zielinski. Hochmann neuspěl s Janem Krausem ani v madisonu, kde obsadili 14. místo, Nicolas Petrula byl v omniu devatenáctý.

Výsledky:

Muži:

Sprint:

Finále: Buchli (Niz.) - Lendel (Lit.) 2:0, o 3. místo: Bos (Niz.) - Rudyk (Pol.) 2:0, ...17. Wagner, 18. Fanta (oba ČR).

Stíhací závod družstev:

Finále: Británie (Bingham, Ch. Tanfield, H. Tanfield, Wale) 3:56,015 - Rusko I (Svěšnikov, Jevtušenko, Šilov, Sokolov) 3:58,385, o 3. místo: Rusko II (Gonov, Muchomediarov, Smirnov, Syrica) 4:00,501 - Francie 4:01,314.

Omnium:

1. van Ship (Niz.) 134, 2. Sajnok (Pol.) 129, 3. Staš (Rus.) 110, ...19. Pietrula (ČR) -24.

Scratch:

1. Koroljuk (Běl.), 2. I. Oliveira (Portug.), 3. Hryniv (Ukr.), ...12. Hochmann (ČR).

Madison:

1. Leung Chun Wing, Čchen King Lok (Hong.) 30, 2. Pieters, Stroetinga (Niz.) 27, 23. R. Oliveira, I. Oliveira (Port.) 25, ...14. Hochmann, Kraus (ČR) -40.

Ženy:

Týmový sprint:

Finále: Německo (Graboschová, Hinzeová) 33,175 - Litva (Marotzaiteová, Krupeckaiteová) 33,352, o 3. místo: Korea (Kim Wong-jeun, Lee Hje-jin) 33,439 - Čína 33,832.