René Andrle: Chci pomáhat mladým růst

Češi na SP dráhařů v Minsku neuspěli

GAPP System – Cabtech MTB Racing Team

Bikrosaři Topinka a Bohuslávek úspěšní v Thajsku

Kopecký třetí v Nommay, celkově vede

Hrdličkové na medaili nedosáhli, skončili čtvrtí

Ježkovo loučení a úspěchy českých reprezentantů

Co čeká český cyklotrial v roce 2018?

Ženy Dukly Praha chtějí vytvořit úspěšný tým

Domácí report. silnice

Poděkování partnerům silniční reprezentace

Český reprezentační tým v silniční cyklistice děkuje všem partnerům, fanouškům a příznivcům silniční cyklistiky, kteří v roce 2017 závodníky podporovali, drželi palce a sledovali jejich počínání.

Rok 2017 nám přinesl mnoho radostí a nadějí do příštích let. Velmi silné bylo juniorské družstvo, které v sezóně dosahovalo nejlepších výsledků od dob juniorských let Romana Kreuzigera, v zahraničí se mezi ženami prosadila mladičká Nikola Nosková, Jan Hirt se stal dalším českým závodníkem, který dostal vstupenku do WorldTour pelotonu a na startu českých pohárů se to hemžilo závodníky žákovských a kadetských kategorií. Pevně věříme, že se i v sezóně nadcházející máme na co těšit a Vy budete opět s námi!

Za silniční reprezentaci děkujeme hlavnímu partnerovi, společnosti Kalas sportswear a těší nás, že se na produkty firmy Kalas budeme moct spoléhat i nadále. Dále firmě Sportique, se kterou jsme v letošní sezóně navázali spolupráci a naši závodníci tak mají možnost kvalitní regenerace, společnosti Favorit za materiální podporu reprezentace a firmám Live Cycling a LC Pro Service za logistické zabezpečení výprav na ME a MS.

V neposlední řadě chceme poděkovat také všem trenérům, pořadatelům a rodičům, kteří mladé talenty podporují a zajišťují jim příležitosti ke sportovnímu růstu.

Největší poděkování pak samozřejmě patří vedení Českého svazu cyklistiky, kteří silniční reprezentaci podporují a pořádají kromě jiných závodů i Český pohár na silnici, čímž se také podílejí na výchově nových reprezentantů.

Do nového roku všem přejeme mnoho osobních i profesních úspěchů, radostí, spokojenosti a zdraví a těšíme se na další rok s Vámi!

Judita Lorencová
31.12.2017 | zobrazeno 374x
Za tuto sekci zodpovídá: Trousil Štěpán rss
pohár mtb český pohár - silnice 2015 Toi Toi Cup 2017 Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy