Čeští závodníci druhou nejúspěšnější výpravou ME

Rugovac a Pietrula ve Fiorenzuole na sedmém místě

Sedm elitních Čechů na bikové ME

Bikrosařka Bartůňková došla na MS do semifinále

Táborští cyklokrosaři výrazně posílili

Sálovci na ME bez medaile

Handbiker Antal chce uspět na MS a chce do Tokia

Šesté místo Pečínkové ve Světovém poháru

Domácí report. silnice

Poděkování partnerům silniční reprezentace

Český reprezentační tým v silniční cyklistice děkuje všem partnerům, fanouškům a příznivcům silniční cyklistiky, kteří v roce 2017 závodníky podporovali, drželi palce a sledovali jejich počínání.

Rok 2017 nám přinesl mnoho radostí a nadějí do příštích let. Velmi silné bylo juniorské družstvo, které v sezóně dosahovalo nejlepších výsledků od dob juniorských let Romana Kreuzigera, v zahraničí se mezi ženami prosadila mladičká Nikola Nosková, Jan Hirt se stal dalším českým závodníkem, který dostal vstupenku do WorldTour pelotonu a na startu českých pohárů se to hemžilo závodníky žákovských a kadetských kategorií. Pevně věříme, že se i v sezóně nadcházející máme na co těšit a Vy budete opět s námi!

Za silniční reprezentaci děkujeme hlavnímu partnerovi, společnosti Kalas sportswear a těší nás, že se na produkty firmy Kalas budeme moct spoléhat i nadále. Dále firmě Sportique, se kterou jsme v letošní sezóně navázali spolupráci a naši závodníci tak mají možnost kvalitní regenerace, společnosti Favorit za materiální podporu reprezentace a firmám Live Cycling a LC Pro Service za logistické zabezpečení výprav na ME a MS.

V neposlední řadě chceme poděkovat také všem trenérům, pořadatelům a rodičům, kteří mladé talenty podporují a zajišťují jim příležitosti ke sportovnímu růstu.

Největší poděkování pak samozřejmě patří vedení Českého svazu cyklistiky, kteří silniční reprezentaci podporují a pořádají kromě jiných závodů i Český pohár na silnici, čímž se také podílejí na výchově nových reprezentantů.

Do nového roku všem přejeme mnoho osobních i profesních úspěchů, radostí, spokojenosti a zdraví a těšíme se na další rok s Vámi!

Judita Lorencová
31.12.2017 | zobrazeno 736x
Nominace MČR dráha - Praha Třebešín
V příloze naleznete nominaci na MČR vytrvalců na dráze, které se uskuteční v Praze na Třebešíně v te..