Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Používání kotoučových brzd od 1.1.2019

Dráha Dráha

V Paříži dráhaři na SP dnes bez úspěchu

MTB MTB

Cesnaková a Adel vítězi finále ČP v maratonu

BMX BMX

Freestylisté budou bojovat o páté místo

Cyklokros Cyklokros

Cyklokrosový junior Ježek třetí v SP

Sálovka Sálovka

Rozřazovací turnaje juniorů v kolové

Handicapovaní Handicapovaní

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Trial Trial

V Berlíně naposledy podle starých pravidel

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Používání kotoučových brzd od 1.1.2019
Prezídium schvaluje používání kotoučových brzd v silniční závodech ve všech kategoriích (ŽM, ŽS, KAD..

TÉMA PRO HOSTY V ČESKÉ TELEVIZI
Včerejší pořad České televize na programu ČT Sport, Téma pro hosty Michala Dusíka, se věnoval Mistro..

Upozornění ČSC
Dne 24.9.2018 bude z důvodu odstávky elektřiny v areálu ČSC uzavřen sekretariát.

Cyklistika v TV / zobrazit vše
SP 2018/19 Francie ČT4 SPORT 21.10.2018 Záznam ze závodu světové série z francouzského Saint-Quentin...
Paříž - Tours 2018 ČT4 SPORT 23.10.2018 Sestřih z průběhu jednoho z nejstarších jednorázových cyklis...
Český pohár 2018 ČT4 SPORT 24.10.2018 Ohlédnutí za letošním ročníkem domácího cyklistického poháru

Partneři ČSC

Domácí report. dráha

Jezdci Prostějova ovládli neolympijské omnium

Trio dráhařů SKC TUFO Prostějov v pořadí Martin Spudil, Matěj Štibing a Luděk Lichnovský ovládlo domácí šampionát v neolympijském omniu. Ve společném závodu mužů a juniorů byl nejlepší z juniorů Jakub Bouček z CK Příbram - Fany Gastro na šestém místě.

Výsledky:

Muži a junioři:

1. Spudil 6, 2. Štibing 9, 3. Lichnovský (všichni SKC TUFO Prostějov) 9, 4. Rugovac (Favorit Racing) 13, 5. Sedláček 14, 6. Bouček (oba CK Příbram - Fany Gastro) 21.

Junioři:

1. Bouček (CK Příbram - Fany Gastro) 21, 2. Vinter TJ Plamec Chodov) 24, 3.Šťasný (SCMJ Prostějov) 31.

Kadeti:

1. Toul (TK KOVO Praha) 6, 2. Kittl 7, 3. Čepek (oba Dukla Praha) 11.

Žáci:

1. O. Šilhavý (SP Kolo Loap Specialized) 3, 2. Rich. Kobr (CK Bítovská) 6, 3. D. Šilhavý (SP Kolo Loap Specialized) 10.

Žákyně a kadetky:

1. Bártová (SKC TUFO Prostějov) 5, 2. Hejhalová 7, 3. Burlová (obě Dukla Praha) 9.

FOTO Jan Brychta

Foto:

CÍCHA JAROSLAV
02.12.2017 | zobrazeno 808x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC