A.Kaňkovský:„Nejdůležitější je, aby nás to bavilo"...

Ježkovo loučení a úspěchy českých reprezentantů

Trialové mistrovství světa v novém

Neumanová: „Nejvíce se mi líbil pohár v Plzni.“

Zahraniční report. mtb

Desáté místo vybojoval na světovém šampionátu v čínském Čchen-Kou ve sprintu Eliminator jezdec Moravec týmu Dominik Prudek. Mistrem světa v XCE se stal Francouz Titouan Perrin Ganier. Závod žen ovládla Kathrin Stirnemannová ze Švýcarska.

V kvalifikaci byl nejrychlejší jeho krajan Hugo Briatta, ale ten nakonec obsadil až páté místo, když na stupně vítězů doprovodili Perrina Ganiera Němec Simon Gegenheimer a francouzský jezdec Lorenzo Serrse.

Mistrovství světa v XCE se poprvé uskutečnilo v rámci projektu UCI URBAN CYCLING společně s disciplínami trial a BMX Free Style. A čínské město si toto pořadatelství předplatilo i na další dva roky.

Výsledky:

Muži:

1.Perrin Ganier (Fr.), 2. Gegenheimer (Něm.), 3. Serrse (Fr.), 4. Mingorance (Šp.), 5. Briatta (Fr.), 6. Widsen (Švéd.), ...10. Prudek (ČR).

Ženy:

1. Stirnemannová (Švýc.), 2. Holmegardová (Švíd.), 3. Clauzelová (Fr.).

14.11.2017 | zobrazeno 155x
Za tuto sekci zodpovídá: Trousil Štěpán rss
král cyklistiky 2017 ČEZ
Czech Tourism pohár mtb český pohár - silnice 2015 Toi Toi Cup 2017 Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy