Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Šest závodníků jede reprezentovat na EYOF

Dráha Dráha

Babor a Stenbergová kralovali na Třebešíně

MTB MTB

Česká spořitelna Specialized má štafetový titul

BMX BMX

Topinka má skalp mistra světa

Cyklokros Cyklokros

Tábor bude opět hostit SP v cyklokrosu

Sálovka Sálovka

Písek s Gottfiedem pátí v Evropě

Handicapovaní Handicapovaní

Medailová žeň na SP handicapovaných v Ostende

Trial Trial

Pečínková čtvrtá ve Světovém poháru

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
ČESKÁ TELEVIZE - EVROPSKÉ HRY V MINSKU
Rozhovor o úspěších cyklistů na Evropských hrách v Minsku.

Výběrové řízení - Světelné tabule
Vážení, dovolujeme si vás touto cestou informovat o vypsání výběrového řízení na světelné tabule...

ČSC hledá uchazeče o tvorbu nového webu


Cyklistika v TV / zobrazit vše
Spurt ČT4 SPORT 02.08.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Spurt ČT4 SPORT 02.08.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...
Spurt ČT4 SPORT 03.08.2019 Měsíční souhrn nejdůležitějších akcí a událostí v domácím cy...

Partneři ČSC

Domácí report. dráha

Přebor SCM na dráze vyhrálo TJ KOVO Praha

Vítězem přeboru Sportovních center mládeže na dráze se hale v Motole stalo TJ KOVO Praha se 76 body před SKC Tufo Prostějov 65 a SK Petřín Plzeň 55. Tyto závody obstaraly úvod do zimní dráhové sezonu.

Všechny kategorie se hodnotily omniovým způsobem a mezi juniory byl nejlepší David Vitner (TJ Plamen Chodov), ve společné kategorii kadetek a juniorek vyhrála kadetka Veronika Bartoníková (CK Dacom Pharma Kyjov).

Výsledky:

Mladší záci a žákyně:

1. Müllerová (SKC Tufo Prostějov) 18, 2. Podařil (Dukla Praha) 21, 3. Bittman (CK Bítovská) 23.

Starší žáci:

1. Šilhavý (SL Kolo Loap Specialized) 11, 2. R. Kobr (CK Bítovská) 11, 3. Koblížek (SKC Tufo Prostějov) 23.

Kadetky a juniorky:

1. Bartoníková (CK Dacom Pharma Kyjov) 11, 2. Hejhalová 12, 3. Burlová (obě Dukla Peraha) 16.

Kadeti:

1. Liška (Cykloteam Ostrov) 9, 2. Toul (TJ KOVO Praha) 12, 3. Macán (TJ Plamen Chodov) 20.

Junioři:

1. Vitner (TJ Plamen Chodov) 16, 2. Luxík (Dukla Brno) 17, 3. Šťastný (SKC Tufo Prostějov) 23, 4. Komínek (Dukla Praha) 25, 5. Páv 26, 6. Bóday (oba TJ KOVO Praha) 42.

Pořadí center:

1. TJ KOVO Praha 76, 2. SKC Tufo Prostějov 65, 3. SK Petřín Plzeň 55.

Soubory:

CÍCHA JAROSLAV
13.11.2017 | zobrazeno 2206x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC

Exkluzivní partner ČSC