Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Komise mládeže ČSC začala nastolovat změny

Dráha Dráha

Poslední medaile roku se rozdají v Motole

MTB MTB

Registrace UCI Mountain Bike Teams 2019

BMX BMX

Freestylisté budou bojovat o páté místo

Cyklokros Cyklokros

Cyklokrosový šampionát mládeže v Mladé Boleslavi

Sálovka Sálovka

Hrdlička s Loskotem obsadili na MS páté místo

Handicapovaní Handicapovaní

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Trial Trial

Urban World Championship

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Registrace UCI Mountain Bike Teams 2019
Od roku 2019 se UCI MTB týmy musí registrovat přes online platformu dataride. V příloze naleznete př..

Informace k vydávání členských licencí ČSC 2019


Školení trenérů III. třídy Brno
Školení trenérů III. třídy Brno v sobotu 19. ledna od 9,00 hodin - neděle 20.ledna do 17,00 hodin. ..

Cyklistika v TV / zobrazit vše
TOI TOI Cup 2018 ČT4 SPORT 15.12.2018 Přímý přenos ze závodu mužů Českého poháru v cyklokrosu z Ml...
SP Velká Británie ČT4 SPORT 16.12.2018 Záznam ze závodu světové série v dráhové cyklistice z Londýn...
SP Velká Británie ČT4 SPORT 21.12.2018 Záznam ze závodu světové série v dráhové cyklistice z Londýn...

Partneři ČSC

Domácí report. dráha

Přebor SCM na dráze vyhrálo TJ KOVO Praha

Vítězem přeboru Sportovních center mládeže na dráze se hale v Motole stalo TJ KOVO Praha se 76 body před SKC Tufo Prostějov 65 a SK Petřín Plzeň 55. Tyto závody obstaraly úvod do zimní dráhové sezonu.

Všechny kategorie se hodnotily omniovým způsobem a mezi juniory byl nejlepší David Vitner (TJ Plamen Chodov), ve společné kategorii kadetek a juniorek vyhrála kadetka Veronika Bartoníková (CK Dacom Pharma Kyjov).

Výsledky:

Mladší záci a žákyně:

1. Müllerová (SKC Tufo Prostějov) 18, 2. Podařil (Dukla Praha) 21, 3. Bittman (CK Bítovská) 23.

Starší žáci:

1. Šilhavý (SL Kolo Loap Specialized) 11, 2. R. Kobr (CK Bítovská) 11, 3. Koblížek (SKC Tufo Prostějov) 23.

Kadetky a juniorky:

1. Bartoníková (CK Dacom Pharma Kyjov) 11, 2. Hejhalová 12, 3. Burlová (obě Dukla Peraha) 16.

Kadeti:

1. Liška (Cykloteam Ostrov) 9, 2. Toul (TJ KOVO Praha) 12, 3. Macán (TJ Plamen Chodov) 20.

Junioři:

1. Vitner (TJ Plamen Chodov) 16, 2. Luxík (Dukla Brno) 17, 3. Šťastný (SKC Tufo Prostějov) 23, 4. Komínek (Dukla Praha) 25, 5. Páv 26, 6. Bóday (oba TJ KOVO Praha) 42.

Pořadí center:

1. TJ KOVO Praha 76, 2. SKC Tufo Prostějov 65, 3. SK Petřín Plzeň 55.

Soubory:

CÍCHA JAROSLAV
13.11.2017 | zobrazeno 1815x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC