Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Používání kotoučových brzd od 1.1.2019

Dráha Dráha

V Paříži dráhaři na SP dnes bez úspěchu

MTB MTB

Cesnaková a Adel vítězi finále ČP v maratonu

BMX BMX

Freestylisté budou bojovat o páté místo

Cyklokros Cyklokros

Cyklokrosový junior Ježek třetí v SP

Sálovka Sálovka

Rozřazovací turnaje juniorů v kolové

Handicapovaní Handicapovaní

Handicapovaní Antošová a Koblasa vítězi EP

Trial Trial

V Berlíně naposledy podle starých pravidel

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin

Informace ČSC
Používání kotoučových brzd od 1.1.2019
Prezídium schvaluje používání kotoučových brzd v silniční závodech ve všech kategoriích (ŽM, ŽS, KAD..

TÉMA PRO HOSTY V ČESKÉ TELEVIZI
Včerejší pořad České televize na programu ČT Sport, Téma pro hosty Michala Dusíka, se věnoval Mistro..

Upozornění ČSC
Dne 24.9.2018 bude z důvodu odstávky elektřiny v areálu ČSC uzavřen sekretariát.

Cyklistika v TV / zobrazit vše
SP 2018/19 Francie ČT4 SPORT 21.10.2018 Záznam ze závodu světové série z francouzského Saint-Quentin...
Paříž - Tours 2018 ČT4 SPORT 23.10.2018 Sestřih z průběhu jednoho z nejstarších jednorázových cyklis...
Český pohár 2018 ČT4 SPORT 24.10.2018 Ohlédnutí za letošním ročníkem domácího cyklistického poháru

Partneři ČSC

Domácí report. sálovka

Zlatému kolu v kolové vládli čeští hráči

Obnovenému turnaji "Zlaté kolo", který se dříve v 70. až 90. letech minulého století pořádal jako poslední příprava před mistrovstvím světa kralovali domácí čeští hráči. V Praze na Pankráci se jej letos zúčastnili hráči šesti zemí z ČR, Švýcarska, Rakouska, Francie, Belgie a Německa.

V sobotu se odehrál turnaj dospělých ve dvou kategoriích - 1. liga a Extraliga, v neděli pak turnaj juniorů - vždy po sedmi týmech. V kvalitně obsazeném turnaji ve všech kategoriích Češi vybojovali první místo.

Pořadí:

1. liga:

1. Spartak Chrastava (Tomáš Brodský a Daniel Fadrhonc)

2. RV Niederstotzingen (Kevin a Dennis Bee) - Něm.

3. Frauenfeld (Robert Bureš a Severin Zimmermann) - Švýc.

4. Sokol Šitbořice (Marek Topolář a Miroslav Starý)

5. Favorit Brno (Marek Krejčí a Patrik Krejčí)

6. Pankrác Praha (Daniel Jenšík a Tomáš Otčenášek)

7. Přerov/Waldrems (Petr Šístek a Andreas Bertsch) - ČR/Něm.

Extraliga

1. Favorit Brno (Jan Havlíček a Robert Zvolánek)

2. Favorit Brno (Miroslav Berger a Pavel Šmíd)

3. Sulz/Dornbirn (Kevin Bachmann a Stefan Feurstein) - Rak.

4. Dorlisheim (Mathias Seyfried a Thomas Leclerc) - Fr.

5. Beringen (Niels Dirikx a Brecht Damen) - Belg.

6. Start Plzeň (Ondřej Kydlíček a Josef Reindl)

7. Svitávka (Jiří Hrdlička ml. a Roman Staněk)

Junioři

1. Pankrác Praha/Favorit Brno (Jan Kripner a Michal Fryčar)

2. SC Svitávka (Jan Hrdlička a Michal Richtr

3. Hofen (Judith Wolf a Magnus Öhlert) - Něm.

4. Reideburg (Nico Rausch a Maximilian Hermann) - Něm.

5. Dorlisheim (Florian Meyer a Léo Backert) - Fr.

6. Spartak Přerov (Matěj Karas a Filip Zatloukal)

7. Ilfeld (Paul Fiebig a Lukas Schmidt) - Něm.

Foto:

CÍCHA JAROSLAV
13.11.2017 | zobrazeno 1013x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss

Generální partner ČSC