Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

A.Kaňkovský:„Nejdůležitější je, aby nás to bavilo"...

Dráha Dráha

Maxbike mistrovství Planety 2017

MTB MTB

Prudek desátý na MS ve sprintu eliminátor

BMX BMX

Bikrosaři Topinka a Bohuslávek úspěšní v Thajsku

Cyklokros Cyklokros

Cyklokrosový SP v Bogense pojede i Nash

Sálovka Sálovka

Zlatému kolu v kolové vládli čeští hráči

Handicapovaní Handicapovaní

Ježkovo loučení a úspěchy českých reprezentantů

Trial Trial

Trialové mistrovství světa v novém

Trial Ženská cyklistika

Neumanová: „Nejvíce se mi líbil pohár v Plzni.“


Domácí report. sálovka

Zlatému kolu v kolové vládli čeští hráči

Obnovenému turnaji "Zlaté kolo", který se dříve v 70. až 90. letech minulého století pořádal jako poslední příprava před mistrovstvím světa kralovali domácí čeští hráči. V Praze na Pankráci se jej letos zúčastnili hráči šesti zemí z ČR, Švýcarska, Rakouska, Francie, Belgie a Německa.

V sobotu se odehrál turnaj dospělých ve dvou kategoriích - 1. liga a Extraliga, v neděli pak turnaj juniorů - vždy po sedmi týmech. V kvalitně obsazeném turnaji ve všech kategoriích Češi vybojovali první místo.

Pořadí:

1. liga:

1. Spartak Chrastava (Tomáš Brodský a Daniel Fadrhonc)

2. RV Niederstotzingen (Kevin a Dennis Bee) - Něm.

3. Frauenfeld (Robert Bureš a Severin Zimmermann) - Švýc.

4. Sokol Šitbořice (Marek Topolář a Miroslav Starý)

5. Favorit Brno (Marek Krejčí a Patrik Krejčí)

6. Pankrác Praha (Daniel Jenšík a Tomáš Otčenášek)

7. Přerov/Waldrems (Petr Šístek a Andreas Bertsch) - ČR/Něm.

Extraliga

1. Favorit Brno (Jan Havlíček a Robert Zvolánek)

2. Favorit Brno (Miroslav Berger a Pavel Šmíd)

3. Sulz/Dornbirn (Kevin Bachmann a Stefan Feurstein) - Rak.

4. Dorlisheim (Mathias Seyfried a Thomas Leclerc) - Fr.

5. Beringen (Niels Dirikx a Brecht Damen) - Belg.

6. Start Plzeň (Ondřej Kydlíček a Josef Reindl)

7. Svitávka (Jiří Hrdlička ml. a Roman Staněk)

Junioři

1. Pankrác Praha/Favorit Brno (Jan Kripner a Michal Fryčar)

2. SC Svitávka (Jan Hrdlička a Michal Richtr

3. Hofen (Judith Wolf a Magnus Öhlert) - Něm.

4. Reideburg (Nico Rausch a Maximilian Hermann) - Něm.

5. Dorlisheim (Florian Meyer a Léo Backert) - Fr.

6. Spartak Přerov (Matěj Karas a Filip Zatloukal)

7. Ilfeld (Paul Fiebig a Lukas Schmidt) - Něm.

Foto:

CÍCHA JAROSLAV
13.11.2017 | zobrazeno 66x
Za tuto sekci zodpovídá: Trousil Štěpán rss
král cyklistiky 2017 ČEZ
Czech Tourism pohár mtb český pohár - silnice 2015 Toi Toi Cup 2017 Mistrovství Evropy Mistrovství Evropy
Cyklistika v TV / zobrazit vše
Informace ČSC
Postupový klíč na MČR - Praha Motol
Postupový klíč na MČR - Praha Motol naleznete v příloze

Volební konference ČSC 2018
Bližší informace naleznete v příloze

PŘÍBĚH CYKLISTICKÉHO PŘÁTELSTVÍ TRVÁ ...
Cyklistické přátelství, které trvá již od roku 1949 ... zdroj ČT