Disciplíny ČSC
Silnice Silnice

Karel Tyrpekl druhý na Visegrádské 4 v Maďarsku!

Dráha Dráha

Bábek vyhrál keirin v Picenu

MTB MTB

Bikovými mistry ČR Kulhavý a Škarnitzlová

BMX BMX

Mistrem ČR v bikrosu je Dominik Topinka

Cyklokros Cyklokros

Změny pravidel cyklokros

Sálovka Sálovka

Sálovci na ME bez medaile

Handicapovaní Handicapovaní

Handbiker Antal chce uspět na MS a chce do Tokia

Trial Trial

Šesté místo Pečínkové ve Světovém poháru

Trial Ženská cyklistika

V Krásné Lípě ve čtvrtek startuje Tour de Feminin


Domácí report. sálovka

Zlatému kolu v kolové vládli čeští hráči

Obnovenému turnaji "Zlaté kolo", který se dříve v 70. až 90. letech minulého století pořádal jako poslední příprava před mistrovstvím světa kralovali domácí čeští hráči. V Praze na Pankráci se jej letos zúčastnili hráči šesti zemí z ČR, Švýcarska, Rakouska, Francie, Belgie a Německa.

V sobotu se odehrál turnaj dospělých ve dvou kategoriích - 1. liga a Extraliga, v neděli pak turnaj juniorů - vždy po sedmi týmech. V kvalitně obsazeném turnaji ve všech kategoriích Češi vybojovali první místo.

Pořadí:

1. liga:

1. Spartak Chrastava (Tomáš Brodský a Daniel Fadrhonc)

2. RV Niederstotzingen (Kevin a Dennis Bee) - Něm.

3. Frauenfeld (Robert Bureš a Severin Zimmermann) - Švýc.

4. Sokol Šitbořice (Marek Topolář a Miroslav Starý)

5. Favorit Brno (Marek Krejčí a Patrik Krejčí)

6. Pankrác Praha (Daniel Jenšík a Tomáš Otčenášek)

7. Přerov/Waldrems (Petr Šístek a Andreas Bertsch) - ČR/Něm.

Extraliga

1. Favorit Brno (Jan Havlíček a Robert Zvolánek)

2. Favorit Brno (Miroslav Berger a Pavel Šmíd)

3. Sulz/Dornbirn (Kevin Bachmann a Stefan Feurstein) - Rak.

4. Dorlisheim (Mathias Seyfried a Thomas Leclerc) - Fr.

5. Beringen (Niels Dirikx a Brecht Damen) - Belg.

6. Start Plzeň (Ondřej Kydlíček a Josef Reindl)

7. Svitávka (Jiří Hrdlička ml. a Roman Staněk)

Junioři

1. Pankrác Praha/Favorit Brno (Jan Kripner a Michal Fryčar)

2. SC Svitávka (Jan Hrdlička a Michal Richtr

3. Hofen (Judith Wolf a Magnus Öhlert) - Něm.

4. Reideburg (Nico Rausch a Maximilian Hermann) - Něm.

5. Dorlisheim (Florian Meyer a Léo Backert) - Fr.

6. Spartak Přerov (Matěj Karas a Filip Zatloukal)

7. Ilfeld (Paul Fiebig a Lukas Schmidt) - Něm.

Foto:

CÍCHA JAROSLAV
13.11.2017 | zobrazeno 657x
Za tuto sekci zodpovídá: Veronika Račkay rss
Cyklistika v TV / zobrazit vše
Informace ČSC
Změny pravidel cyklokros
V sekci administrativa naleznete aktualizovaná pravidla cyklokrosu UCI a ČSC pro sezónu 2018/2019.

Nominace MČR dráha - Praha Třebešín
V příloze naleznete nominaci na MČR vytrvalců na dráze, které se uskuteční v Praze na Třebešíně v te..

LVÍ STOPA V ČESKÉ TELEVIZI
Dnes se v pořadu Téma pro hosty, na programu ČT Sport hovořilo o cyklistice, o Českém svazu cyklisti..